Need for Speed - ujawnienie nowej części odbędzie się 14 sierpnia

Strona internetowa serii Need for Speed została zaktualizowana - pojawił się na niej licznik odmierzający czas do ujawnienia nowej części. Odbędzie się to 14 sierpnia o godzinie 16 naszego czasu.

@ 12.08.2019, 14:16
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
inne

W końcu, po roku nieobecności serii w kalendarzu wydawniczym, poznamy nową część Need for Speed! Ujawnienie nowej odsłony ścigałki od firmy Electronic Arts odbędzie się 14 sierpnia o godzinie 16 naszego czasu. Wtedy najprawdopodobniej w sieci pojawi się debiutancki zwiastun ogłaszający jesienny termin wydania kolejnego NFS-a.

Informacja na temat ogłoszenia Need for Speeda pojawiła się dzięki zaktualizowaniu przez EA swojej strony internetowej. Po wejściu w zakładkę "gry" i wybraniu Need for Speed: Payback, naszym oczom ukazuje się specjalny licznik odmierzający czas właśnie do 14 sierpnia.

Co prawda nie jesteśmy tym specjalnie zaskoczeni, wszak EA dwa tygodnie temu potwierdziło, że planuje wydać nowego NFS-a w tym roku kalendarzowym. Spekuluje się na temat settingu. W maju tego roku pojawiły się głosy, że jesienna ścigałka ożywi gatunek "pościgowy", co może wskazywać na nową część Hot Pursuit lub Most Wanted. Choć i tak wiemy, czego wielu graczy oczekuje - nowego Undergrounda. Tak czy owak wszystkie tajemnice zostaną rozwiane już za dwa dni!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?