Battlefield 1943 z bezpłatnym DLC, sequel produkcji w drodze?

Ostatnio w sieci pojawiło się trochę niedomówień odnośnie tego, nad czym w następnej kolejności pracować będzie znane i lubiane studio DICE, pozostające w całkiem sprawnie działającej symbiozie z Electronic Arts.

@ 27.01.2010, 14:00
pc, ps3, xbox 360

Battlefield 1943 z bezpłatnym DLC, sequel produkcji w drodze?

Ostatnio w sieci pojawiło się trochę niedomówień odnośnie tego, nad czym w następnej kolejności pracować będzie znane i lubiane studio DICE, pozostające w całkiem sprawnie działającej symbiozie z Electronic Arts. Najpewniej chodziło tutaj o zapowiedziane już w zeszłym roku Battlefield 3, całość sprowadziła się więc do swego rodzaju potwierdzenia. Tak czy inaczej nie musi to oznaczać, że szwedzcy deweloperzy mają zamiar kierować cały swój nakład pracy jedynie na jeden projekt. Wiele bowiem zdaje się przemawiać za tym, że panowie producenci przyniosą światu sequel jednej z najciekawszych gier akcji roku zeszłego, czyli Battlefield 1943. Ponadto, co już pewne, tytuł wzbogacony zostanie o następne DLC, pierwsze darmowe zresztą, co przerwie trwający mniej więcej od września impas, kiedy to doszło do naszych uszu, iż póki co na żadnego rodzaju dodatki nie możemy liczyć.

Dobra, ale po kolei. Jeśli mówimy o tej kontynuacji, to całość nadal kręci się w sferze dość luźnych pomysłów, w związku z czym należy ją póki co wrzucić do worka z napisem "ploteczki". Fakt, sam Karl-Magnus Troedsson, producent wykonawczy z DICE, zapytany o możliwość kreacji bezpośredniego następcy BF 1943, odpowiada, że w żadnym wypadku nie należy tego wykluczać. Rzecz jasna niemądrym byłoby potraktować tego jako anonsu oficjalnego, ale kto wie? Ponoć jeśli czemuś nie zaprzeczamy, to jesteśmy skłonni to potwierdzić - gdybać dałoby się w nieskończoność. Odnośnie zaś DLC wspomnianego, to niestety również nie znamy żadnych konkretów. Będzie, tyle chłopaki z firmy raczyły powiedzieć.

Battlefield 1943 z bezpłatnym DLC, sequel produkcji w drodze?

Po co więc ten news? Ot, żebyście wiedzieli, iż cosik tam jednak w temacie wydanego w lipcu zeszłego roku na konsole najnowszej generacji Battlefield 1943 się dzieje. Gdy tylko uzyskamy następne informacje, damy Wam znać. Przypominamy jeszcze na koniec, że najprawdopodobniej w marcu zagramy w PeCetową odsłonę tego zacnego strzelacza. Dokładnej daty wciąż brak.

Sprawdź także:
Battlefield 1943

Battlefield 1943

Premiera: projekt anulowany
PC, PS3, XBOX 360

Battlefield 1943 to kolejna odsłona serii sieciowych shooterów, która zdobyła uznanie przede wszystkim dzięki edycji serii - Battlefield 1942. Po niej developer skierował...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudososkarsom   @   14:42, 27.01.2010
Ciekawe. Może udostępnią na PC
0 kudosKamillo18   @   15:13, 27.01.2010
Ciekawe, ciekawe... czekam na wiecej info ;]
0 kudosFox46   @   17:24, 27.01.2010
Jestem ciekaw czy w Battlefield 1943 jest też taka demolka jak w BF:BC2