[Aktualizacja] Final Fantasy VII Remake zadebiutuje na Xboksie One?

Na to wskazują doniesienia, jakie pojawiły się niedawno w sieci.

@ 12.07.2019, 09:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Remake Final Fantasy VII do tej pory zapowiadany był jako projekt ekskluzywny dla konsoli PlayStation 4. Ale, jak się okazuje, może on zmierzać także na inne platformy, między innymi do posiadaczy konsol Xbox One.

Niemiecki oddział Xboksa opublikował w sieci materiał filmowy promujący Final Fantasy VII Remake, zdradzając, przy okazji, że debiut przedsięwzięcia zaplanowano na dzień 3 marca 2020 roku. Film dostępny był na łamach Twittera i, jak nie trudno się domyślić, został błyskawicznie usunięty.

Zaraz po tym, jak wpis skasowano, głos w sprawie zabrała specjalistka od komunikacji w firmie Xbox Germany, Maxi Graff, przepraszając za zaistniałą sytuację.

"Popełniliśmy wewnętrzny błąd w ekipie odpowiedzialnej za społeczność. Usunęliśmy materiał natychmiast. Przepraszamy, nic nie zapowiadamy".

Mleko jednak się rozlało i raczej nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że Final Fantasy VII Remake nie będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Sytuacja niebawem na pewno się wyklaruje, a wówczas nie omieszkamy Was o tym powiadomić.

Aktualizacja: Firma Square Enix, wydawca, postanowiła zabrać głos w sprawie, wyjaśniając, że remake Final Fantasy VII zmierza wyłącznie do posiadaczy PS4: "Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, Remake Final Fantasy VII zadebiutuje na PlayStation 4 w dniu 3 marca 2020 roku. Nie mamy planów na inne platformy".


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?