Premierę Psychonauts 2 przesunięto na 2020 roku

Studio Double Fine uznało, że potrzebuje więcej czasu na dopieszczenie Psychonauts 2.

@ 12.07.2019, 09:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Mimo że Psychonauts 2 nigdy nie otrzymało oficjalnej daty premiery, spodziewaliśmy się go w roku bieżącym. Jak się jednak okazuje, debiut projektu został przesunięty, co znaczy, że zagramy dopiero w roku 2020.

Na łamach portalu Fig, umożliwiającego organizowanie zbiórek pieniędzy, pojawił się nowy wpis dotyczący Psychonauts 2. Wynika z niego, że twórcy potrzebują nieco więcej czasu na to, aby dokończyć pracę nad swoim najnowszym dziełem.

"Nie powinniście dostrzec żadnych istotnych zmian, przynajmniej nie przez jakiś czas... jest jednak jeden istotny wyjątek: celujemy obecnie w przyszły rok, jeśli chodzi o premierę".

"Wiemy, że zawodem jest kiedy trzeba czekać trochę dłużej, ale również wiemy, że jesteście niesamowicie wyrozumiałą ekipą, która - jak my - chce grę możliwie jak najlepszą".

Przy okazji udostępniono nowy materiał filmowy, ukazujący Psychonauts 2. Deweloperzy zdradzają w nim kulisy swojego wystąpienia na targach E3 2019. Znajdziecie je poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?