Ubisoft planuje na bieżący rok fiskalny trzy nieujawnione jeszcze gry AAA

Nie licząc oczywiście ujawnionych projektów, co trzeba podkreślić.

@ 16.05.2019, 13:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Ubisoft opublikował w sieci swój najnowszy raport finansowy. Wynika z niego, że korporacja jest w bardzo dobrej kondycji, a gracze wciąż chętnie kupują jej produkty. Wystarczy wspomnieć, że we wszystkie gry Francuzów bawiło się w zeszłym roku ponad 100 milionów fanów wirtualnej rozrywki.

W związku z powyższym spółka nie zamierza spoczywać na laurach i przygotowuje kolejne projekty. Jeden z tytułów, Ghost Recon: Breakpoint, został niedawno zapowiedziany, ale na tym nowości się nie kończą. Szefostwo Ubisoftu zdradziło, że do końca bieżącego roku fiskalnego (do marca 2020 roku kalendarzowego) dostaniemy trzy nieujawnione jeszcze gry AAA.

Jako że w tym roku nie zadebiutuje kolejna odsłona Assassin’s Creed, możemy się spokojnie nastawić, że nie jest ono wliczane w trzy niezapowiedziane projekty, o których mowa powyżej. Jest natomiast szansa na kolejne Far Cry, a być może również nowy Splinter Cell. Francuzi mogą nas też uraczyć jakąś całkiem nową marką.

Więcej informacji dostaniemy najpewniej w trakcie tegorocznych targów E3. Jak co roku wszelkie doniesienia z nich będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosgeass   @   17:39, 16.05.2019
A propos Ubisoftu to Steep jest na Uplay'u rozdawany za darmo. Także jak ktoś zainteresowany to do 22 maja macie czas.
0 kudosdabi132   @   18:58, 16.05.2019
Oby to nie był kolejny Far Cry identyczny do poprzednich. A liczę, że wśród tych trzech nieujawnionych projektów znajdzie się nowy Splinter Cell.
0 kudosMicMus123456789   @   13:47, 19.05.2019
Trochę tych marek mają więc opcji jest całkiem sporo. Osobiście liczę na Watch Dogs 3 i jakiś nowy tytuł, a trzeci może być czymkolwiek Dumny