Ghost Recon: Breakpoint - zwiastun pokazujący zagrożenia związane ze sztuczną inteligencją

Twórcy projektu chcą, abyśmy poznali tło wydarzeń, które będziemy obserwować na ekranie.

@ 16.05.2019, 11:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się kolejny zwiastun promujący najnowsze przedsięwzięcie firmy UbisoftGhost Recon: Breakpoint. Z opublikowanych do tej pory informacji wynika, że Ghost Recon Breakpoint będzie dość mocno różniło się od swojego poprzednika, głównie za sprawą sposobu prezentowania narracji.

W grze ponownie wcielamy się w dowódcę Duchów. Oddział trafia na wyspę zwaną Auroa, której właścicielem jest miliarder Jace Skell, właściciel korporacji Skell Technology odpowiedzialnej za niebywale zaawansowaną broń oraz bojową sztuczną inteligencję.

Sytuacja dodatkowo się komplikuje kiedy Skell Technology zostaje przejęte przez niegdysiejszego Ducha, Cole'a D. Walkera, obecnie przywódcę grupy szaleńców zwanej Wolves. Najnowszy zwiastun gry przedstawia tło powyższych wydarzeń, niebezpieczeństwa za nimi idące oraz zagrożenie wynikające ze Skell Tech.

Premiera Ghost Recon: Breakpoint zaplanowana została na dzień 4 października bieżącego roku. Grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Więcej informacji na temat projektu, jak tylko się pojawią.


Sprawdź także:

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

Premiera: 04 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint to kolejna odsłona kooperacyjnych, strzecioosobowych strzelanin od francuskiej korporacji Ubisoft.W Ghost Recon: Breakpoint znów wcie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?