Blood Bowl 3 - nadchodzi kolejna odsłona popularnej serii

Niestety nie znamy żadnych szczegółów na jej temat.

@ 16.05.2019, 12:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Firma Bigben Interactive zapowiedziała za sprawą Twittera (wpis niestety usunięto) kolejną odsłonę popularnej serii Blood Bowl. Projekt opracowywany jest przez studio Cyanide, czyli ekipę odpowiedzialną m.in. za Call of Cthulhu oraz Space Hulk: Tactics, a jego premiera odbędzie się w przyszłym roku.

Blood Bowl 3 będzie oczywiście kontynuacją rozwiązań opracowanych na potrzeby dwóch poprzednich odsłon. Będziemy mieć więc połączenie amerykańskiego footballu oraz świata Warhammera, w którym liczy się zręczność, umiejętność taktycznego myślenia oraz niebywale brutalne mecze.

Dwójka została całkiem ciepło przyjęta przez graczy oraz recenzentów i jeśli deweloperzy niczego nie zepsują, podobnie będzie w przypadku Blood Bowl 3. Niestety w tym momencie nie wiemy na jakich platformach zadebiutuje projekt, ale można spokojnie założyć, że będą to m.in. PC, PS4 oraz Xbox One.

Jako ciekawostkę podam, że Blood Bowl 3 to nie jedyny projekt przygotowywany przez Bigben Interactive. Wydawca szykuje też m.in. grę RPG w świecie World of Darkness, a zatytułowaną Werewolf: The Apocalypse - Earthblood. Więcej na jej temat dowiemy się najpewniej w trakcie tegorocznych targów E3.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?