Generation Zero - pierwsze recenzje

Nie jest źle, ale cudów też nie oczekujcie.

@ 26.03.2019, 08:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Generation Zero - pierwsze recenzje

Studio Avalanche, odpowiedzialne między innymi za cykl Just Cause, pracuje obecnie w pocie czoła nad dwoma projektami. Jednym z nich jest RAGE 2, które deweloperzy opracowują we współpracy z id Software, drugim zaś Generation Zero, którego pierwsze recenzje zaczęły pojawiać się w sieci.

Premiera Generation Zero zaplanowana została na dziś. Tytuł pojawi się wówczas na komputerach osobistych (wymagania) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, a kosztować będzie około połowy tego, co klasyczne tytuły AAA, czyli mniej więcej 140 zł.

Czy warto wyłożyć te pieniądze? Z pierwszych ocen wynika, że do czynienia mamy raczej ze średniakiem. Recenzenci chwalą samą kreację świata, ale piszą, że jest on pusty i pozbawiony życia. Że nie ma w nim odpowiedniej liczby aktywności, przez co po prostu szybko zaczynamy się nudzić.

Co jest największym plusem? Możliwość zabawy ze znajomymi, wszak Generation Zero to projekt nastawiony na tryb współpracy. To jednak zbyt mało, aby wywindować oceny w górę.

Kilka pierwszych not znajdziecie poniżej, a w miarę jak będą pojawiać się kolejne, zaktualizujemy listę.

  • Critical Hit – 4
  • Wccftech – 5
  • The Games Machine – 6
  • God is a Geek – 8

Sprawdź także:
Generation Zero

Generation Zero

Premiera: 26 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Generation Zero to pierwszoosobowa strzelanka, której akcja osadzona jest w alternatywnej rzeczywistości lat 80. Za projekt odpowiada studio Avalanche Studios, twórcy ser...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?