Generation Zero - Twórcy Just Cause zapowiadają kolejną grę

Chodzi o pierwszoosobową strzelankę nastawioną na tryb współpracy.

@ 07.06.2018, 21:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Generation Zero - Twórcy Just Cause zapowiadają kolejną grę

Studio Avalanche, odpowiedzialne za cykl Just Cause, zapowiedziało właśnie kolejny projekt swojego autorstwa. Chodzi o grę zatytułowaną Generation Zero. Firma opracowuje ją jednocześnie z RAGE 2, a zatem jej deweloperzy są wyjątkowo zapracowani.

Wracając do Generation Zero, jest ono przedstawicielem gatunku pierwszoosobowych shooterów, nastawionych na współpracę pomiędzy graczami. Co ciekawe, twórcy nie zamierzają ograniczać naszej inwencji, oferując nam w pełni otwarty świat oraz swobodę poruszania się w nim.

Świat pełen niebezpiecznych robotów, co warto podkreślić, będących głównym zagrożeniem dla protagonistów. Jeśli macie ochotę rzucić okiem na owe zagrożenie, koniecznie spójrzcie na poniższy materiał filmowy - to zwiastun zapowiadający Generation Zero, zawierający nieco ujęć z rozgrywki.

Kończąc nadmienię jeszcze, że Generation Zero powstaje na silniku graficznym APEX. Jego premierę zaplanowano na 2019 rok, a wśród platform docelowych są komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:
Generation Zero

Generation Zero

Premiera: 26 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Generation Zero to pierwszoosobowa strzelanka, której akcja osadzona jest w alternatywnej rzeczywistości lat 80. Za projekt odpowiada studio Avalanche Studios, twórcy ser...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   12:00, 08.06.2018
Zainspirowali się ID. Szkoda tylko że to sieciówka.