Sekiro: Shadows Die Twice największą premierą na Steam tego roku

Nowy projekt From Software to drugi największy hit dewelopera.

@ 26.03.2019, 08:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Sekiro: Shadows Die Twice to jedna z najważniejszych premier pierwszego kwartału bieżącego roku. Produkcja dostępna jest na rynku od minionego piątku, a z danych sprzedażowych wynika, że Activision nie ma powodów do narzekań.

Komputerowe wydanie Sekiro: Shadows Die Twice sprzedaje się na Steam wyśmienicie. Od debiutu, w szczytowym momencie w jednej chwili w grę grało jednocześnie 124 tysiące graczy, co jest oczywiście bardzo dobrym rezultatem, kiedy weźmiemy pod uwagę charakterystykę projektu.

Sekiro: Shadows Die Twice jest obecnie w pierwszej piątce najpopularniejszych gier na Steam, okupując pozycje za gigantami pokroju PUBG oraz CS:GO. Dzięki temu nowe dzieło From Software jest największą premierą na Steam w 2019 roku, znacząco wyprzedzając m.in. Resident Evil 2.

Jeśli Sekiro porównamy z innymi grami From Software, zauważamy, że Dark Souls 3 delikatnie zwycięża bezpośrednią konfrontację. Różnica jest jednak niewielka, albowiem mówimy o 129 tysiącach jednoczesnych graczy. Wynik jest zatem wyższy tylko o 5 tysięcy.

Jeżeli zamierzacie nabyć Sekiro: Shadows Die Twice, pamiętajcie aby w przypadku wersji komputerowej sprawdzić jej wymagania.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospawelecki96   @   11:04, 26.03.2019
Dark Souls III zwycięża, bo to znana marka którą pokochaliśmy, mimo że jednocześnie jej najsłabsza odsłona. Jakością Sekiro bije trzecie soulsy na łopatki, popularność to pewnie kwestia czasu.