Just Cause 4 (PC) - okladka

Just Cause 4 (PC)

Premiera:
04 grudnia 2018
Premiera PL:
04 grudnia 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (27)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Just Cause 4 (PC)
Kawira @ 13:58 15.06.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 13h 45min

+ czaswięcej

Just Cause 4 to kolejna odsłona serii niezwykle efektownych gier akcji z otwartym światem. Za projekt odpowiada, podobnie jak nad wszystkim poprzednimi częściami, Avalanche Studios, również współtwórcy RAGE 2, a także stuprocentowi autorzy Generation Zero.

Historia Just Cause 4 wrzuca bohatera do nowej lokacji! Rico Rodriguez trafia tym razem do Solis, fikcyjnego państwa umiejscowionego w Ameryce Południowej. Jego zadaniem jest pomoc lokalnym rebeliantom w walce z organizacją najemników o nazwie Czarna Ręka, prowadzoną przez Gabriela Moralesa. Nowa miejscówka to 1024 kilometry kwadratowe obszaru typowego dla Ameryki Łacińskiej. Oprócz rozległych lasów deszczowych, ośnieżonych wierzchołków gór, czy też pustynnych terytoriów, twórcy zaserwowali także ekstremalne warunki pogodowe jak np. losowo pojawiające się tornada.

Rozgrywka Just Cause 4 oferuje - zgodnie z charakterem marki - otwarty świat! Możemy go eksplorować do woli i bez ograniczeń. Główny bohater został wyposażony widziany w poprzedniej odsłonie kombinezon pozwalający szybować (tzw. wing suit) oraz znaną z całego cyklu linę z hakiem. Model zabawy pozostał w niezmienionym kształcie. Nadal eksplorujemy ogromne połacie terenu wykonując przy tym szalone rzeczy. Przeciwnicy potrafią zaatakować wszystkim, a także zewsząd, w tym np. myśliwcami, które można rzecz jasna przejąć dla siebie - tyczy się to każdego pojazdu dostępnego w grze!

Wymagania: Twórcy gry Just Cause 4 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   TheCerbis,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Just Cause 4 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?