Generation Zero - pierwszy gameplay ukazujący nowy projekt twórców Just Cause

Deweloperzy chcą nam pokazać co dostaniemy w 2019 roku.

@ 17.08.2018, 08:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Generation Zero - pierwszy gameplay ukazujący nowy projekt twórców Just Cause

Studio Avalanche pracuje obecnie nad co najmniej dwoma grami. Pierwszą jest RAGE 2, drugą zaś Generation Zero, które deweloperzy postanowili wreszcie zaprezentować.

Generation Zero to projekt nastawiony na tryb współpracy, w którym czwórka graczy przemierza sporych rozmiarów świat, szuka surowców oraz wyposażenia, a przy okazji walczy z napotkanymi przeciwnikami. Całość śmiga na silniku Apex, a zadebiutuje w 2019 roku na komputerach osobistych i konsolach.

Cechami charakterystycznymi Generation Zero są żyjący otwarty świat, pełen cykl dnia i nocy, nieprzewidywalna pogoda, zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji, symulowana balistyka pocisków, realistyczna akustyka oraz ścieżka dźwiękowa inspirowana latami 80. poprzedniego stulecia - tak przynajmniej twierdzą deweloperzy.

Bawić będziemy mogli się samodzielnie, albo w ramach współpracy. Twórcy zalecają drugą opcję i to właśnie z myślą o niej opracowują wszystkie rozwiązania i systemy. Jak całość się obecnie prezentuje, zobaczycie poniżej. Pamiętajcie, że Generation Zero wciąż powstaje i jeszcze wiele może się zmienić.


Sprawdź także:
Generation Zero

Generation Zero

Premiera: 26 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Generation Zero to pierwszoosobowa strzelanka, której akcja osadzona jest w alternatywnej rzeczywistości lat 80. Za projekt odpowiada studio Avalanche Studios, twórcy ser...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   09:05, 17.08.2018
Taki mix Fallouta, Horizont zero down i kilku hollywoodzkich filmów.
A na samym końcu filmu reklamowego muza trochę jak z Mass Effect Puszcza oko
0 kudosMicMus123456789   @   13:55, 17.08.2018
Mi to przypomina DayZ tylko zamiast zombie mamy roboty, nie mogę powiedzieć, że czekam na ten tytuł.
0 kudosfrycek88   @   21:10, 17.08.2018
Wygląda ciekawie. Zobaczy się co z tego wyjdzie.