No Man's Sky Beyond ujawnione, gra otrzymuje tryb multiplayer

Początkowa porażka No Man's Sky nie odstraszyła graczy, a przynajmniej nie na tyle, aby twórcy zrezygnowali z rozwijania tej gry. Co czynią od wielu miesięcy.

@ 15.03.2019, 18:31
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Hello Games przygotowuje kolejną aktualizację kosmicznej gry eksploracyjnej No Man's Sky o tytule Beyond. Jak do tej pory - zdaniem twórców - będzie to najbardziej ambitny rozdział w historii aktualizacji. Rozszerzenie będzie darmowe dla wszystkich graczy. Znajdzie się w nim coś, co twórcy określają jako tryb No Man's Sky Online.

Gracze mogą oczekiwać na "radykalnie nowe doświadczenia społecznościowe i multiplayer, a gracze z całego wszechświata będą mogli się spotkać i grać ze sobą". Twórcy gry nadmieniają jednak, że No Man's Sky Online nie jest tożsame z klasyczną rozgrywką w stylu MMO. Jest ono darmowe, co oznacza, że nie trzeba będzie wykupywać subskrypcji, nie będzie też ukrytych mikrotransakcji. Jeśli mamy podstawkę, nie pozostaje nam nic innego jak czekać na darmową aktualizację.

No Man's Sky już w ubiegłym roku zostało w świetny sposób rozwinięte - za sprawą aktualizacji NEXT gra zyskała nowe życie. Twórcy ze studia Hello Games nadal rozwijają ten projekt i wkrótce powinniśmy poznać więcej informacji na temat aktualizacji Beyond.

Poniżej możecie zobaczyć najnowszy materiał wideo - trailer - opublikowany przez twórców na platformie YouTube. Jeżeli zapomnieliście o tej grze, to może teraz, wspólnie warto sobie o niej przypomnieć?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   20:39, 16.03.2019
EE multi... Dla mnie to średnio interesujące.