Two Point Hospital do sprawdzenia za darmo na Steam

Przez najbliższy weekend możemy sprawdzić się w roli zarządcy szpitala.

@ 16.03.2019, 02:23
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Wydane pod koniec sierpnia 2018 roku Two Point Hospital zgarnęło bardzo pozytywne opinie wśród recenzentów i graczy, ale od premiery minęło trochę czasu więc w SEGA postanowiono odświeżyć nam pamięć o tym tytule.

W efekcie na Steam wystartował darmowy weekend, w ramach którego przez najbliższe 2 dni możemy sprawdzić grę zupełnie za darmo. Wystarczy pobrać około 3GB danych (sama gra po instalacji waży niecałe 6GB) i już możemy przystępować do rozgrywki!

Two Point Hospital to symulator szpitala od ekipy Two Point Studios, której część członków pracowała niegdyś przy grze Theme Hospital z 1997 roku. Produkcja pozwala nam zbudować własną placówkę szpitalną, a następnie nią zarządzać. W trakcie kampanii realizujemy kolejne scenariusze i bierzemy udział w m.in. diagnozowaniu chorób. Sama gra bardzo luźno podchodzi do tematu, w efekcie czego wspomniane choróbska nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością - leczymy pacjentów np. z Pikselozy, Kisielu we krwi czy Zespółu Lewi - Stroussa.

Przy okazji darmowego weekendu, gra doczekała się 33% obniżki - na Steam kupimy ją za 91,78 zł.


Sprawdź także:

Two Point Hospital

Premiera: 30 sierpnia 2018
PC

Two Point Hospital to symulator szpitala od ekipy Two Point Studios, której część członków pracowała niegdyś przy grze Theme Hospital z 1997 roku.Produkcja pozwala nam zb...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?