Powstaje Sniper Elite 5 oraz gra na gogle VR. Sniper Elite III trafi na Nintendo Switch

Szykuje nam się konkretna ofensywa snajperów od studia Rebellion. Gry z tej serii trafią na Nintendo Switch, gogle VR oraz PlayStation 4 i Xbox One.

@ 15.03.2019, 18:28
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one

Rebellion zamierza konkretnie rozwijać swoją flagową markę strzelanin trzecioosobowych w klimacie drugiej wojny światowej. Znakomicie zrealizowane i maksymalnie taktyczne Sniper Elite 4 to nie koniec ich projektów na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Szykuje się kontynuacja, ale na tym nie koniec.

W specjalnym materiale wideo szef studia, Jason Kingsley, zdradził, że aktualnie w produkcji jest Sniper Elite 5 oraz projekt gry Sniper Elite VR. Niestety, na ten moment nie znamy żadnych dodatkowych szczegółów na ten temat. Przypuszczamy, że piątą odsłonę serii zobaczymy jeszcze na tej generacji konsol, ale nie musi być to wcale pewniak. Możliwe, że następna odsłona gry będzie grą multigeneracyjną, czyli pojawi się równocześnie na obecnej i przyszłej generacji konsol.

Ponadto Rebellion Entertainment szykują dla właścicieli Nintendo Switch specjalną wersję Sniper Elite III. Gra ma mieć przebudowany tryb wieloosobowy. W tym przypadku otrzymamy produkcję ze wszystkimi dodatkami, które pojawiły się po premierze produkcji.

Na ten moment nie znamy dat premier, ani odświeżonej trójki, ani też wersji gry na urządzenia wirtualnej rzeczywistości czy tym bardziej Sniper Elite 5. Dobrze jednak wiedzieć, ze studio rozwija tę całkiem niezłą serię.


Sprawdź także:

Sniper Elite 3: Afrika

Premiera: 27 czerwca 2014
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE

Sniper Elite 3: Afrika to trzecia odsłona snajperskiej serii od studia Rebellion. Podobnie, jak w edycjach poprzednich najważniejszym aspektem rozgrywki jest skradanie si...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   18:48, 15.03.2019
I to jest świetna wiadomość. Biorę na premierę nowego Snipera Elite. Liczę, że tym razem będzie wydanie pudełkowe. I nie mogę się już doczekać, gdzie tym razem twórcy umieszczą akcję kolejnej odsłony.
0 kudosRonaldo_   @   22:41, 15.03.2019
Świetnie się bawiłem przy 4 części Snipera.
Czekam na 5 i też jestem ciekawy, gdzie umieszczą akcję.
0 kudosshuwar   @   13:37, 18.03.2019
Mogliby coś nowego wprowadzić w SE5, bo już trochę staje się to powielaniem rozwiązań.