Tom Clancy's The Division 2 - premiera looter-shootera od Ubisoftu

Dziś, tj. 15 marca, oficjalną premierę ma Tom Clancy's The Division 2, czyli kontynuacja sieciowej strzelanki z 2014 roku od francuskiej firmy Ubisoft i studia Massive Entertainment.

@ 15.03.2019, 15:33
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc, ps4, xbox one

Dzisiaj, tj. 15 marca, swoją oficjalną premierę ma Tom Clancy's The Division 2 - kontynuacja sieciowej strzelanki opartej o formułę looter-shooter z 2016 roku od francuskiej firmy Ubisoft. Za projekt odpowiadają ojcowie m.in. strategii World in Conflict, studio Massive Entertainment - obecnie znane jako Ubisoft Massive - a także szereg innych deweloperów - Ubisoft Annecy, Redstorm, Reflections, Ubisoft Bucharest czy Ubisoft Shanghai.

Choć w The Division 2 od trzech dni bawią się już posiadacze złotej, droższej i bogatszej, edycji, to dostęp dla każdego gracza kupującego zwykły egzemplarz tytułu jest odblokowywany właśnie dziś. Produkcja pod względem rozgrywki kontynuuje praktykę wyznaczoną przez poprzedniczkę sprzed trzech lat, dając możliwość zarówno solowej zabawy, jak i te w czteroosobowej drużynie, co oczywiście jest rekomendowane z uwagi na sieciowy charakter.

W The Division 2 wcielamy się w samodzielnie wykreowanego agenta - bądź agentkę - tytułowej Dywizji i jesteśmy rzuceni do Waszyngtonu, gdzie wiadomość o domniemanym zamachu stanu, śmierci prezydenta i ucieczki jego następcy, militarysty, spowodowały rozruchy i zamieszki. Wykonujemy szereg głównych oraz pobocznych misji, w nagrodę dostając nowe - te bardziej pospolite, ale i rzadsze, lepsze i ekskluzywniejsze - przedmioty do wyposażenia. Wraz z nowymi poziomami doświadczenia odblokowujemy nowe umiejętności, co pozwala na przenoszenie się na kolejne, ale i bardziej wymagające, tereny.

The Division 2 dostępne jest w polskiej wersji językowej (napisy) na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Z uwagi na krótki czas (tytuł dostaliśmy razem z nabywcami Gold Edition, czyli 3 dni temu) i potrzebę dogłębniejszego sprawdzenia dzieła Ubisoftu, recenzja pojawi się dopiero w nadchodzącym tygodniu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?