Sekiro: Shadows Die Twice na najnowszej zajawce

Najnowsza gra From Software finalnie zabiera nas w klimaty orientalne. W najnowszym zwiastunie możemy zobaczyć, z jakimi miejscówkami będziemy mieli do czynienia.

@ 11.03.2019, 16:34
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci opublikowano najnowszy zwiastun wielce oczekiwanej gry Sekiro: Shadows Die Twice od mistrzów gatunku, czyli From Software.

Dzisiaj możemy rzucić okiem na premierowy materiał wideo, który nie tylko naświetla nam historię gry, ale również pokazuje najlepsze elementy czyli dynamiczną akcję i wyjątkowo zaprojektowanych przeciwników. Tytuł ewidentnie zmierza w zupełnie innym kierunku - stylistycznym - aniżeli jego poprzednicy (Dark Souls czy Bloodborne) i teraz otrzymamy konkretnie oryginalny, orientalny motyw.

Dzięki uprzejmości twórców możemy zobaczyć motyw powrotu do walki po śmierci (możemy to wykorzystać wyłącznie raz i wracamy z małym paskiem zdrowia), jak również prezentowana nam jest magiczna proteza ręki bohatera oraz jej funkcjonalności. Uważajcie jednak na spojlery wynikające z poniższego nagrania - naświetlono kilka pojedynków.

Gra zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych 22 marca 2019.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLoczek3545   @   17:30, 11.03.2019
Tak mi się podoba cała ta otoczka, to w jakim klimacie jest zrobiona ta gra, ale to ciągłe umieranie na wzór Dark Souls czy Bloodborne zupełnie mnie odpycha... Poziom irytacji jaki w tych grach osiągam jest wręcz ekstremalny, więc odpuszczam Smutny .
0 kudosfebra1976   @   18:55, 11.03.2019
Oj jak miodnie to wygląda, ten tytuł kiedyś wpadnie w moje łapska, oj wpadnie.
0 kudosguy_fawkes   @   08:31, 12.03.2019
Pierwszy materiał z Sekiro, który autentycznie zachęcił mnie do zagrania. Czuć klimat Soulsów - te wprost uwielbiam. Pewnie kiedyś się przemogę, kupię i znowu wsiąknę na długie godziny.

@Loczek: Soulsy wymagają determinacji i nauki na błędach, a nie kosmicznych umiejętności. Polecam zagryźć zęby i spróbować przebrnąć przez same prologi. A nuż Ci się jednak spodobają. ;)
0 kudosLoczek3545   @   09:23, 12.03.2019
@guy_fawkes wiem o co Ci chodzi, ale jednak nie wytrwałem zbyt długo, a podchodziłem do Dark Souls i Bloodborne. Widocznie jestem za słaby na tego typu gry i z drugiej strony, nie doświadczyłem w nich jakiejś mega ciekawej historii, przynajmniej na początku Dumny .
1 kudosguy_fawkes   @   17:21, 12.03.2019
Soulsy nigdy nie podają nic na tacy, nie ma długich cut-scenek wyjaśniających drobiazgowo historię czy motywację postaci. Jest za to lore ukryty w opisach przedmiotów, designie świata i jego mieszkańców. To kropki, które trzeba samodzielnie znaleźć i połączyć. Ma to swój urok i jest totalnie inne od filozofii, którą rządzi się większość gier.
Dodaj Odpowiedź