Control od Remedy może pojawić się już w te wakacje

Wakacyjny okres nie jest szczególnie obfity w wielkie premiery, ale Remedy Entertainment to nie przeszkadza. Może właśnie latem na półkach sklepowych zobaczymy ich najnowszą grę.

@ 11.03.2019, 19:19
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W ostatnim okresie przedstawiciele Remedy opublikowali sporo nowych informacji oraz materiały wideo ze swojego nadchodzącego nowego IP o nazwie Control. Czyżby przygotowywali nas do wakacyjnej premiery nowej gry?

Wiele na to wskazuje, a jako pierwsza napisała o tym redakcja Game Informera na swoich łamach, po tym, jak odwiedzili oficjalną siedzibę studia odpowiedzialnego za Control. Mało tego, to pierwsza tego typu informacja od zapowiedzi gry mówiąca cokolwiek o dacie debiutu.

Przewidywana data premiery nowej marki Remedy zdaje się być całkiem w porządku. Dlaczego tak sądzimy? Ano dlatego, jesienią będzie debiutowało mnóstwo dużych hitów, wśród których nowe marki mogą mieć problemy z przebiciem się w przestrzeni medialnej. Toteż premiera w czerwcu, lipcu, czy nawet sierpniu byłaby bardzo mądrym posunięciem Sama Lake'a i spółki.

Control pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.


Sprawdź także:

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   19:22, 11.03.2019
O proszę, miła wiadomość, bo na Control i historię Jesse czekam. Martwi mnie tylko, że mój PC nie podoła.
0 kudosfebra1976   @   19:28, 11.03.2019
Do tej pory miło wspominam Alana Wake, może i tym razem to będzie to.
0 kudosTheCerbis   @   19:30, 11.03.2019
A Quantum Break może sprawdzałeś?

Alan Wake... Jedyny w swoim rodzaju tytuł, do którego wciąż mam nadzieję, że Remedy powróci w dobrym stylu.
0 kudospetrucci109   @   21:01, 11.03.2019
Po Alanie chetnie zagram w każdą nowa grę Remedy.
0 kudosdabi132   @   22:58, 11.03.2019
Nie miał bym nic przeciwko premierze w okresie wakacyjnym. Czekam na nowego Alana Wake'a, ale pewnie jeszcze szybko o nim nie usłyszymy. Control może być ciekawym projektem. Oby tylko Remedy nie poszło w stronę gry dla wielu graczy czy gry-usługi.
Dodaj Odpowiedź