A Plague Tale: Innocence - poznaliśmy długość gry

Będzie ona oczywiście zależna od tego, jak gramy.

@ 05.03.2019, 08:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Studio odpowiedzialne za grę A Plague Tale: InnocenceAsobo, ujawniło długość swojego najnowszego przedsięwzięcia. Z danych opublikowanych przez dewelopera wynika, że produkcja zaoferuje kilkanaście godzin zabawy.

Twórcy A Plague Tale: Innocence opublikowali kilka odpowiedzi na pytania graczy na łamach Twittera. Jedno z pytań, co nie powinno być zaskoczeniem, dotyczyło długości gry. Deweloperzy w odpowiedzi napisali, że długość zabawy zależna będzie od stylu grania, ale powinna oscylować w granicach 12 do 15 godzin.

Z innych odpowiedzi dowiedzieliśmy się między innymi, że A Plague Tale: Innocence nie będzie zawierać trybu fotograficznego, produkcja będzie korzystać z dodatkowych możliwości konsol Xbox One X oraz PlayStation 4 Pro, a na PC zaoferuje wsparcie dla rozdzielczości ultrawide.

Premierę A Plague Tale: Innocence zaplanowano na dzień 14 maja bieżącego roku, na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosTheCerbis   @   09:54, 05.03.2019
To akurat idealna długość dla tego typu gier, bo nie są wtedy rozwleczone. Life is Strange, dla przykładu, również potrzebowało podobnego czasu do ukończenia.

To jedyna gra, którą obserwuję tu obecnie. :>
0 kudosGuilder   @   11:04, 05.03.2019
Czy ja wiem, czy taka idealna? Czy ja wiem, czy rozwleczone? Niby Dishonored zajęło mi 15 godzin (sama podstawka), a to chyba moja ulubiona skradanka, ale są gry oparte w znacznej mierze na cichym przechodzeniu, które potrafią bez zbędnego wydłużania zająć ponad dwa razy tyle (choćby seria Deus Ex). Dużo będzie zależało od fabuły i projektu map. Może wystarczy, może skończy się niedosytem.
0 kudosTheCerbis   @   11:20, 05.03.2019
Może może... Ale wiem, że czekam na ten tytuł bardzo. Uśmiech