Powstaje telewizyjna adaptacja A Plague Tale

Wygląda na to, że wkrótce będziemy mogli oglądać w telewizji dalsze przygody bohaterów serii A Plague Tale.

@ 22.03.2022, 11:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Powstaje telewizyjna adaptacja A Plague Tale

Seria A Plague Tale cieszy się ogromną popularnością, nie powinno więc nikogo dziwić to, że deweloper i wydawca chcą nadal swoje uniwersum rozwijać. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, planują to czynić nie tylko za sprawą kolejnych gier, ale także adaptacji filmowej.

Nowe przedsięwzięcie ujawnił jego reżyser, Mathieu Turi, na Twitterze. Nie zdradził on niestety żadnych szczegółów na jego temat, a zatem trzeba się uzbroić w cierpliwość. Wiemy natomiast, że wsparcie produkcyjne zaoferował wydawca Focus Entertainment, jak również francuskie studio Merlin Productions.

A Plague Tale to w tym momencie dwie gry: Innocence oraz Requiem. Nadchodząca produkcja może być związana z każdą z nich, a może być też całkiem odrębnym przedsięwzięciem, opowiadającym unikatową opowieść. Na co finalnie zdecydują się filmowcy? Tego dowiemy się w kolejnych miesiącach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?