Trine 4 - zobaczcie nowy zwiastun gry

Twórcy podali też przybliżoną datę premiery projektu.

@ 05.03.2019, 09:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Studio Frozenbyte kilka miesięcy temu zapowiedziało, że marka Trine powróci, a uczyni to pod postacią Trine 4: The Nightmare Prince. Za sprawą opublikowanego właśnie zwiastuna poznaliśmy wreszcie kolejne szczegóły na temat projektu.

Z filmu wynika, że Trine 4: The Nightmare Prince powróci do korzeni, co znaczy, że zaoferuje rozgrywkę dokładnie taką, jak w przypadku pierwowzoru. Będziemy mieć więc do czynienia z side-scrollerem, w którym podstawą zabawy będą elementy platformowe, pojedynkowanie się oraz rozwiązywanie zagadek.

Jeśli wierzyć informacjom od twórców, Trine 4: The Nightmare Prince zadebiutuje tegorocznej jesieni, a dostępne będzie dla posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One, PlayStation 4 oraz Switch. Jego cenę ustalono na niespełna 30 dolarów, a zatem w okolicy 120 zł.

Co ciekawe, na zwiastunie zapowiedziano Trine: The Ultimate Collection, w którego skład wejdą wszystkie 4 części serii. Zestaw wyceniono na $49,99, czyli w granicach 200 zł.


Sprawdź także:

Trine 4: The Nightmare Prince

Premiera: 08 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Trine 4: The Nightmare Prince to czwarta odsłona serii gier zręcznościowo-platformówych 2.5D osadzonych w baśniowych klimatach. Za projekt odpowiada skromne, niezależne s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   17:30, 05.03.2019
No proszę. Trzeba by się wziąć za poprzednie odsłony, cyklicznie bywają przeceny na bundle z nimi.