Glass - bestia budzi się już za tydzień

Zaznaczcie w kalendarzu 18 stycznia i przygotujcie się na konkurs, który dla Was szykujemy.

@ 11.01.2019, 15:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Glass to jeden z najbardziej intrygujących filmów okresu zimowego, a także bieżącego roku. Nowy projekt uznanego M. Nighta Shyamalana stanowił będzie zwieńczenie opowieści, jaką zapoczątkował on w 2000 roku przy pomocy filmu Niezniszczalny i kontynuował za sprawą Split, a w kinach znajdziecie go już w przyszłym tygodniu.

Premierę Glass zaplanowano na dzień 18 stycznia bieżącego roku. Głównym bohaterem obrazu jest ochroniarz o imieniu David Dunn (Bruce Willis), który, wykorzystując swoje niezwykłe umiejętności, postanawia wytropić bardzo niebezpiecznego mężczyznę, Kevina Wendella Crumba (James McAvoy), posiadającego 24 osobowości.

Crumb nie jest jednak zwykłym antagonistą. Wspomniane 24 osobowości czynią z niego niezwykle niebezpiecznego drapieżnika – szczególnie za sprawą ostatniej, tzw. Bestii. To ona stanowi zagrożenie dla ludzi w otoczeniu, nieświadomych tego, iż superbohaterowie i superzłoczyńcy żyją w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Sytuację dodatkowo komplikuje Mr. Glass (Samuel L. Jackson), posiadający informacje kluczowe dla obu mężczyzn.

Podobnie, jak w przypadku pozostałych filmów Shyamalana, w Glass reżyser i scenarzysta zarazem, postawił przede wszystkim na wyjątkowy klimat oraz porywający scenariusz. Jeśli poczuliście się zaintrygowani, pamiętajcie, że premierę zaplanowano na dzień 18 stycznia, a już niebawem w kinach będzie można rezerwować bilety.

Bestia budzi się w styczniu!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?