Konkurs Glass - zapraszamy do zabawy!

Przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs, a w sumie to zabawę.

@ 07.02.2019, 20:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Konkurs Glass - zapraszamy do zabawy!

Na naszych łamach dość często pojawiają się różne konkursy. Przeważnie staramy się, aby było to coś ciekawego i mamy nadzieję, że ruszająca właśnie zabawa przypadnie Wam do gustu.

Zwycięzcy naszego konkursu:
  • TheCerbis - 92 znalezione Bestie;
  • the_matrix - 83 znalezione Bestie;
  • Festus_ - 44 znalezione Bestie;
  • Lolek - 41 znalezionych Bestii;
  • PGMS - 39 znalezionych Bestii;
  • ziotosław - 38 znalezionych Bestii.
Wszystkim gratulujemy. Prosimy też o wiadomość email na adres konkursy[małpa]miastogier.pl, zawierającą adres, na który mamy nadać nagrodę.

Konkurs związany jest z filmem Glass, czyli kolejnym tytułem wyreżyserowanym i napisanym przez M. Nighta Shyamalana - twórcę Szóstego Zmysłu, Niezniszczalnego oraz Split. Najnowszy obraz Shyamalana, Glass, zadebiutuje w kinach w najbliższy piątek, 18 stycznia, a jeśli weźmiecie udział w naszej zabawie będziecie mogli wygrać dwa poprzedzające go dzieła, Niezniszczalny oraz Split, w wersjach na Blu-ray.

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy, że będziecie odwiedzać portal, będąc zalogowanymi, na komputerze (na urządzeniach mobilnych zabawa jest niemożliwa) i przeglądać jego zasoby - czyli robić, to co zawsze. W pewnym momencie na ekranie możecie zobaczyć powiadomienie, o tym, iż na stronie, na której aktualnie jesteście pojawiła się Bestia!

Nie uciekajcie jednak wówczas! Zamiast tego zacznijcie przewijać stronę i rozglądać się po niej. Musicie bowiem dostrzec sylwetkę (często ledwie widoczną) wspinającej się po ekranie Bestii i kliknąć na nią. Im więcej Bestii znajdziecie, tym większa będzie Wasza szansa na wygraną.

Jak wspomniałem wcześniej, nagrodami dla 6 osób posiadających najwięcej dostrzeżonych Bestii będą zestawy, w skład których wchodzą filmy Niezniszczalny oraz Split na Blu-ray. Konkurs trwa do 25 stycznia bieżącego roku, a zatem do tego czasu musicie mieć się na baczności.

Wszystkie szczegóły, a także licznik dostrzeżonych Bestii, znajdziecie na specjalnie przygotowanej przez nas stronie konkursowej.Advertisement


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
2 kudosthe_matrix   @   01:53, 13.03.2019
Witam. Wysyłka miała być w zeszłym tygodniu, a filmów jak nie było tak nie ma. Czy wysyłka już nastąpiła, czy dopiero nastąpi? Pozdrawiam serdecznie
0 kudosTheCerbis   @   11:07, 13.03.2019
Tak, no cóż... Dobre pytanie.

7. Wyniki konkursu ujawnimy do 7 dni po jego zakończeniu, a nagrody wyślemy do 14 dni od ogłoszenia wyników.
0 kudosshuwar   @   14:23, 13.03.2019
Tik, tak, tik, tak Uśmiech
Toż pisali ostatnio w jednej z recenzji, że nie mają czasu, bo budują cosik Uśmiech
1 kudosdabi132   @   14:52, 13.03.2019
Kurde sracie żarem jakbyście wygrali milion zielonych.
2 kudosbigboy177   @   22:37, 13.03.2019
Spokojnie, spokojnie. Nagrody w drodze, dojdą na pewno Uśmiech Z jednym ze zwycięzców nie mogliśmy się skontaktować - wszystko już jednak wyjaśnione i nagrody poleciały.
0 kudosurban1212   @   14:36, 14.03.2019
Cytat: dabi132
Kurde sracie żarem jakbyście wygrali milion zielonych.


A co Ty taki jakiś nieprzyjemny?
0 kudosdabi132   @   15:49, 14.03.2019
Cytat: urban1212
A co Ty taki jakiś nieprzyjemny?
Ja nieprzyjemny? Skądże znowu? Po prostu mówię prawdę, bo trzęsą zamiast poczekać cierpliwie albo pomyśleć, że nie są pępkami świata i redakcja może mieć także inne rzeczy na głowie.
1 kudosTheCerbis   @   16:22, 14.03.2019
A może zamiast jak zwykle hejtować mogłbyś pomyśleć, że regulaminy pisze się nie bez powodu? Lepiej się zastanowić czasem co się wypisuje, a nie walić głupawe teksty.

Big, bez urazy oczywiście, bo szanuję!
0 kudosthe_matrix   @   18:25, 14.03.2019
Co prawda to prawda. Skoro jest regulamin i uczestnicy mają się go trzymać i przestrzegać to dlaczego organizator i redakcja nie? Rozumiem natłok prac, ale konkurs jest ze stycznia, a mamy miesiąc marzec, wiec jest to nie mały poślizg. Jeśli nie będzie nacisków od laureatów, nagrody nigdy nie zostaną wysłane i laureaci ich nie otrzymają. Chodź nagrodą są tylko 2 filmy, to jednak nagroda za szukanie i czas spędzony nad konkursem. Jeśli powiedziało się A to niech redakcja powie B i wszystko będzie OK. Od lat jestem wiernym fanem MM, więc wiem że bez nacisków nie będzie wysyłki ;)
0 kudosdabi132   @   20:55, 14.03.2019
Cytat: the_matrix
Od lat jestem wiernym fanem MM, więc wiem że bez nacisków nie będzie wysyłki ;)

A wypowiadasz się tylko na tych tematach dotyczących konkursów. Przecież można napisać bezpośrednio do Biga prywatną wiadomość i zapewne szybciej otrzymał byś odpowiedź.
@TheCerbis: nie szalej tak, ja nie hejtuję tylko mówię co myślę. A że krytykę ciężko przyjąć to już na to wpływu nie mam.
0 kudoskobbold   @   22:45, 14.03.2019
Cytat: dabi132
@TheCerbis: nie szalej tak, ja nie hejtuję tylko mówię co myślę. A że krytykę ciężko przyjąć to już na to wpływu nie mam.

Abstrahując od sytuacji, nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. Zapoznaj się z definicją akcji promocyjnej i jakie przepisy je regulują. To tak poza tematem w ramach poszerzania wiedzy Uśmiech
0 kudosdabi132   @   10:26, 15.03.2019
Cytat: kobbold
Zapoznaj się z definicją akcji promocyjnej i jakie przepisy je regulują. To tak poza tematem w ramach poszerzania wiedzy Uśmiech

Akurat nie muszę się zapoznawać bo je znam, a tego typu konkursy nie mają szczegółowej regulacji prawnej. Co innego loterie.
Z kolei informowanie na całym forum, że się nie dostało nagrody od organizatora jest trochę niedorzeczne. Jeśli chce otrzymać informację odnośnie tego kiedy otrzymam wygraną nagrodę, to kontaktuje się z organizatorem konkursu. Całe forum nie musi wiedzieć o tym. Są ciekawsze tematy w których można brać udział.
1 kudosTheCerbis   @   19:57, 28.03.2019
Dziękuję za przesyłkę. Unbreakable jest w wersji UK, aczkolwiek dla mnie akurat nie jest to problem. Z kolei Split jest w wydaniu polskim.

Obrazek

0 kudosbigboy177   @   22:39, 28.03.2019
Nie udało nam się niestety znaleźć wersji PL. Jak była, to z napisami PL, ale znowu wtedy jakieś włoskie czy hiszpańskie wydanie. Cieszy nas, że to nie problem Uśmiech Dystrybutor się nie popisał.
0 kudosTheCerbis   @   23:51, 28.03.2019
Wiem nawet jaki to, bo taśma była z nazwą. Dumny Jestem ciekaw tych filmów i z chęcią niebawem je odpalę, w odpowiedniej kolejności oczywiście. Później jeszcze przyjdzie czas na Glass. :>
Dodaj Odpowiedź