Pierwszy raid dla Destiny już dostępny i pokonany

Bungie udostępniło już pierwszy raid dla gry Destiny. Nazwano go Vault of Glass i wszyscy zainteresowani, posiadający odpowiedni poziom doświadczenia, mogą już próbować w nim swoich sił.

@ 17.09.2014, 13:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps3, xbox 360, ps4, xbox one


Bungie udostępniło już pierwszy raid dla gry Destiny. Nazwano go Vault of Glass i wszyscy zainteresowani, posiadający odpowiedni poziom doświadczenia, mogą już próbować w nim swoich sił. Co ciekawe, jednej ekipie udało się już ukończyć wyzwanie, po zaledwie kilkunastu godzinach od jego debiutu.

Vault of Glass to raid przeznaczony dla graczy posiadających postaci w okolicy 26-tego poziomu. Bungie twierdzi, że limit ten można lekko nagiąć, ale będzie zdecydowanie lepiej, jeżeli do pojedynku przystąpimy odpowiednio przygotowani. Inaczej śmierć będzie przychodzić regularnie i znienacka. Jeśli chodzi o same założenia raidu, to udział w nim bierze maksymalnie 6 osób. Jeden z graczy otrzymuje rolę lidera i jeśli zdecyduje się on przerwać zabawę, to możliwe będzie jej kontynuowanie, nawet po kilku dniach. Ważne aby zmieścić się w terminie tygodnia i zawsze grać pod wodzą tej samej osoby.

Vault of Glass, mimo iż do łatwych nie należy (przeciwnicy idą w tysiące), zostało już pokonane. Grupa śmiałków podjęła wyzwanie, a rezultaty ich działania zobaczycie poniżej. Jak widać, każdy ze Strażników wyeliminował w okolicy tysiąca przeciwników, a więc łatwo im na pewno nie było. Mimo to finalnie zwyciężyli, zgarniając nagrody, przygotowane przez dewelopera.

Gracie w Destiny? Jeśli tak, to dajcie znać w komentarzach na jakim poziomie macie postaci. Jesteście w stanie uczestniczyć w raidzie, czy jeszcze musicie wbić kilka leveli?

Sprawdź także:

Destiny

Premiera: 09 września 2014
PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE

Destiny to kolejny projekt utalentowanych deweloperów ze studia Bungie, czyli ojców serii Halo. Tytuł jest strzelanką osadzoną w uniwersum science fiction. Akcja gry r...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKreTsky   @   14:01, 17.09.2014
Nie sądziłem, że te rady aż tak wymagające ;] Mam 24, ale zaraz się coś przebierze i będzie dobrze ;]
0 kudosFox46   @   14:08, 18.09.2014
Ciekawe czy będą inne tego typu rzeczy i jak długo gra będzie rozwijana, bo mam nadzieje że nie przez np: rok albo półtorej.