Destiny 2: Bungie wprowadza Vault of Glass w nowym sezonie

Zastanawiacie się czego możemy spodziewać się po Season of the Splicer w grze Destiny 2?

@ 04.05.2021, 20:14
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Destiny 2: Bungie wprowadza Vault of Glass w nowym sezonie

Bungie ujawniło trochę informacji dotyczących następnego sezonu zawartości dla Destiny 2, w którym Strażnicy uratują Last City przed niekończącą się ciemnością Weksów i powrócą do prawdopodobnie najsłynniejszego rajdu z serii: Vault of Glass.

Season of Splicer potrwa od 11 maja do 24 sierpnia, a Strażnicy będą zmuszeni do współpracy z Mithraxem, aby poznać ścieżki Sacred Splicer. Gracze będą mogli wziąć udział we wspólnych wyprawach, aby odkryć sekrety, zhakować symulację Weksów i ukraść kod, który przywróci światło do Last City. To jednak nie koniec atrakcji, jakie przyniesie nowy sezon.

W międzyczasie, od 22 maja, słynny raid Vault of Glass zostanie ponownie otwarty i będzie wyzwaniem dla starych i nowych Strażników. Raid nie będzie dokładnie taki, jak go pamiętacie, ponieważ obiecano wiele zmian, aby dostosować go do aktualnych standardów Destiny 2Bungie obiecuje również „nowe wyzwania i triumfy oraz kilka starych tajemnic czekających na być odkrytym".

Dodatkowo sezon przyniesie ze sobą syntezę zbroi, umożliwiającą transmormację sprzętu w celu stworzenia uniwersalnej ozdoby, a posiadacze przepustki sezonowej otrzymają również pistolet Exotic Stasis Sidearm Crysthesia 77K i wiele innych uniwersalnych ozdób. Oczywiście możecie liczyć na premię do PD i nie tylko.

Twórcy opublikowali zwiastun Vault of Glass i sezonowych nowości. Warto się nim zainteresować poniżej.


Sprawdź także:
Destiny 2

Destiny 2

Premiera: 24 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Destiny 2 to kontynuacja wydanego w 2014 MMOFPS-a łączącego element cRPG - Destiny. Podobnie jak w przypadku oryginału, również tym razem za projekt odpowiedzialne jest s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?