Wiemy kiedy Geralt trafi do Monster Hunter World

Firma Capcom ujawniła wreszcie dzień dodania Wiedźmina do zestawu łowców potworów.

@ 11.01.2019, 15:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że Capcom nawiązał współpracę z CD Projekt RED, a jej rezultatem będzie postać Geralta w grze Monster Hunter World. Dziś mamy kolejne wieści w temacie.

Za sprawą informacji prasowej Japończycy postanowili wreszcie ujawnić dzień, w którym Geralt wyląduje w świecie pełnym potężnych i niebywale groźnych potworów. Ta pamiętna chwila będzie miała miejsce 8 lutego bieżącego roku, a Geralta zobaczymy wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One.

Co ważne, aby móc korzystać z usług Wiedźmina nie będzie trzeba nic dopłacać. Aktualizacja z Geraltem jest bowiem w pełni darmowa. Jakby tego było mało, jego postać w grze nie jest jedynie nowym modelem, a czymś znacznie więcej. Na razie nie wiemy jednak o co dokładnie chodzi.

Więcej informacji, jak tylko się pojawią. Poniżej możecie rzucić okiem na zwiastun zapowiadający obecność Geralta w Monster Hunter World.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?