Nier: Automata sprzedało się w nakładzie przekraczającym 3,5 mln egzemplarzy

O wyniku sprzedaży przedsięwzięcia informuje nas jego wydawca.

@ 05.12.2018, 19:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Square Enix ujawniło, że NieR: Automata nadal sprzedaje się wyśmienicie. Mimo że jest to tytuł dość niszowy, do tej pory rozszedł się on już w nakładzie przekraczającym 3,5 mln egzemplarzy. Mówimy tu oczywiście o wszystkich platformach docelowych oraz sprzedaży globalnej.

Wieści na temat popularności NieR: Automata docierają do nas za sprawą oficjalnego kanału NieR: Automata na łamach portalu Twitter. To właśnie z niego dowiadujemy się, że produkcja jest już w rękach 3,5 mln graczy, którzy zdecydowali się ją nabyć albo w formie pudełkowej albo elektronicznej.

Za wynik odpowiadają oczywiście wszystkie trzy platformy, na których NieR: Automata zadebiutowało. Pierwotnie było ono dostępne wyłącznie na PC oraz PS4, ale na początku bieżącego roku pojawiło się również w rękach posiadaczy konsol Xbox One. Krążą również niepotwierdzone informacje dotyczące wydania dla Nintendo Switch, ale nic nie wskazuje na to, aby miało się ono kiedykolwiek zmaterializować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?