Warner Bros. Montreal pracuje nad grą Batman: The Court of Owls?

Batman zmierzy się z członkami Trybunału Sów?

@ 04.12.2018, 14:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Warner Bros. Montreal pracuje nad grą Batman: The Court of Owls?

Jeszcze do niedawna w sieci krążyły plotki na temat obecności studia Rocksteady na imprezie The Game Awards 2018. Po tym, jak deweloperzy oficjalnie je zdementowali, uwagę graczy przyciągnęła inna ekipa, Warner Bros. Montreal. Także i jej pracownicy nie będą jednak na tegorocznym TGA.

Nieobecność studia na gali ujawnił Patrick Redding, kreatywny dyrektor nieujawnionego przedsięwzięcia, powstającego w Warner Bros. Montreal. Napisał on na Twitterze, że wraz z kilkoma deweloperami pojawi się w miejscu, w którym będzie impreza, Los Angeles, ale nie zawita na TGA.

Co zatem Redding planuje robić? Ano przybywa do Miasta Aniołów, aby zaprezentować swojemu szefostwu z Warner Bros. postępy, jakie poczyniła jego drużyna, pracując przy wciąż tajnym tytule. Co ciekawe, mamy pewną podpowiedź co do tego, czego możemy się spodziewać.

Jak dostrzegł Gaming Monk, jeden z asystentów producenta w studiu opublikował w sieci zdjęcie podejrzanie wyglądającej podkoszulki. Nadruk na niej do złudzenia przypomina logo słynnego Trybunały Sów, co może znaczyć, że kolejna gra o Batmanie będzie właśnie z nim związana. Mówi się nawet o tytule Batman: The Court of Owls.

Dla osób niezorientowanych, Trybunał Sów to tajemnicza koalicja najstarszych rodzin w Gotham, których przedstawiciele regularnie spotykają się, aby decydować o losie metropolii. Trybunał ma na swoich usługach wielu skrytobójców, wykonujących najtrudniejsze nawet zlecenia.

Studio Warner Bros. Montreal nie stworzyło do tej pory żadnej gry dedykowanej obecnej generacji, więc możliwe, że wreszcie będą mieć ku temu okazję.


Sprawdź także:
Batman: Arkham Asylum

Batman: Arkham Asylum

Premiera: 15 września 2009
PC, PS3, XBOX 360

Batman: Arkham Asylum to pierwsza next-genowa część przygód jednego z najsłynniejszych bohaterów komiksowego uniwersum DC. Zgodnie z tytułem, gracze mają okazję odwiedzić...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:44, 04.12.2018
Ciekawe informacje, chętnie bym znowu zagrał w Batmana Szczęśliwy
0 kudosIgI123   @   17:16, 04.12.2018
WB zrobiło tylko niezbyt porywające Origins. Pewnie zagram, ale nie rzucę się na nià w dniu premiery jak na dwie ostatnie części.
0 kudosguy_fawkes   @   12:55, 05.12.2018
Origins odstawało, ale też nie było złą grą - bawiłem się całkiem przyjemnie przez kilkanaście godzin. Chętnie znowu wcieliłbym się w Batmana, chociaż mając w pamięci genialne Arkham Knight wiem, że tego poziomu przebić raczej już się nie da. Swoją drogą nigdy nie zetknąłem się z tym ugrupowaniem - z komiksami jestem na bakier, ale nie kojarzę nawet wspomnienia tej nazwy w serialach animowanych czy filmach.
0 kudosdabi132   @   14:13, 05.12.2018
Ja jeszcze nie ukończyłem Arkham Origins i Arkham Knight, ale jak najbardziej jestem na tak jeśli chodzi o nową odsłonę przygód gacka.
0 kudosGuilder   @   16:45, 05.12.2018
A ja bym już chyba dał spokój, przynajmniej na jakiś czas. Ładnie zakończyli serię, niech dadzą odpocząć. Może inny bohater? Red Hood wydawałby się odpowiednio mroczny, ale za mało znany, nie wiadomo jak by było ze sprzedażą.
Dodaj Odpowiedź