Nier: Automata (PC) - okladka

Nier: Automata (PC)

Premiera:
17 marca 2017
Premiera PL:
17 marca 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (9)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (5)

Opis Nier: Automata (PC)
DevMat @ 11:30 25.08.2016

Śr. długość gry: 25h 16min

+ czaswięcej

Nier: Automata to kontynuacja dynamicznej gry akcji NieR, wydanej pierwotnie w 2010 roku. Za jej opracowanie odpowiada studio Platinum Games. Deweloperzy ci mają na swoim koncie takie gry jak Bayonetta oraz Vanquish

Historia przenosi nas do niedalekiej przyszłości. Ludzkość zmuszona jest wycofać się na księżyc, po tym jak na naszą planetę najechali obcy, zasypując ją wrogo nastawionymi maszynami. Człowiek nie poddaje się jednak szybko i w kontrataku tworzy armię androidów. Nazwani zespołem YoRHa, wyruszają oni w celu odbicia naszej planety. Gracz wciela się w jednego z nich, androida zwanego 2B. Wyposażony w miecz i broń dystansową, wyrusza do walki z hordami przeciwników.

Mechanika rozgrywki w Nier: Automata stawia przede wszystkim na dynamikę starć. Na ekranie za zwyczaj sporo się dzieje, gdyż wrogowie korzystają ze swoich zdolności specjalnych. Potrafią się naprawiać, wskrzeszać a nawet tworzyć zupełnie nowe jednostki. Poza zwykłymi przeciwnikami na naszej drodze napotkamy bossów. Są oni naprawdę wymagający, gdyż zazwyczaj mamy do czynienia z dużymi bestiami, potrafiącymi robić niespotykane wcześniej rzeczy.

Screeny z Nier: Automata (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?