Fortnite - nadchodzi nowy tryb Creative

Studio Epic Games ogłosilo premierę nowego trybu do gry Fortnite - Fortnite Creative. Pobawimy się w nim w budowniczych i na prywatnej wyspie stworzymy własną zabawę!

@ 05.12.2018, 20:26
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc, switch, ps4, xbox one

Do Fortnite zmierza nowy tryb - Fortnite Creative! Nie zmienia on jednak założeń rozgrywki, lecz tworzy swoistą piaskownicę dla wszystkich tych, którzy, nakręceni m.in. przez wydane w 2013 roku Grand Theft Auto V i GTA Online, zapragnęli tworzenia własnych, podobnie jak w grze Rockstara kreatywnych i niecodziennych, elementów gameplayu!

W Fortnite Creative przeniesiemy się do swoistego kreatora, w którym będziemy mogli stworzyć np. trasę i na niej pozwalać graczom się ścigać, nowe bitwy na wyspie, tworzyć budowle i z ich pomocą modyfikować znane już reguły zabawy etc. - jak sama nazwa wskazuje, pierwsze skrzypce grać ma tutaj nasza wyobraźnia.

Do Fornite Creative pierwsi dostaną dostęp posiadacze przepustki sezonowej, Battle Pass, od pierwszego tygodnia sezonu siódmego startującego 6 grudnia. 13 dnia tego miesiąca pozostali gracze uzyskają dostęp do swojej prywatnej wyspy, na której będą mogli puścić wodze fantazji. Ogłoszeniu towarzyszył tematyczny zwiastun punktujący najważniejsze cechy nadchodzącej do Fortnite nowości. Dostępny jest poniżej.


Sprawdź także:

Fortnite

Premiera: 25 lipca 2017
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE, MOB, SWITCH

Fortnite to kolejna produkcja studia Epic Games, czyli twórców takich klasyków jak Unreal Tournament czy Gears of War. Projekt to pierwsza gra w historii, korzystająca z ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?