Hideaki Itsuno, dyrektor cyklu Devil May Cry, przeprasza, że na E3 nie zobaczyliśmy jego gry

Deweloper jednocześnie uspokaja, że prace nad przedsięwzięciem idą sprawnie i bez przeszkód.

@ 20.06.2017, 16:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Hideaki Itsuno, dyrektor cyklu Devil May Cry, przeprasza, że na E3 nie zobaczyliśmy jego gry

Hideaki Itsuno, dyrektor takich gier, jak Dragon’s Dogma oraz Devil May Cry, nie był w stanie pokazać nam swojego najnowszego przedsięwzięcia, zapowiedzianego jakiś czas temu, podczas minionych już targów E3. Deweloper przeprasza za to, zapewniając wszystkich, że proces powstawania projektu idzie sprawnie.

Wieść na temat nowego tytułu Hideaki Itsuno dociera do nas za sprawą Twittera. Projektant przeprasza w nim, że nie mógł nic pokazać na E3 2017, jednocześnie uspokajając fanów swojej twórczości, że u niego wszystko w porządku. Niektórzy gracze obawiali się bowiem o to, czy tytuł powstaje bez przeszkód.

Na chwilę obecną nie wiemy oczywiście z czym mamy do czynienia. Możemy jedynie spekulować, że to najpewniej kolejny slasher, wszak w nich specjalizuje się Itsuno. Cokolwiek by to nie było, oficjalna zapowiedź nastąpić ma jeszcze w tym roku, w bliżej nieokreślonym terminie, rzecz jasna.


Sprawdź także:
Devil May Cry 4

Devil May Cry 4

Premiera: 08 lutego 2008
PS3, PC, XBOX 360

Devil May Cry 4 to czwarta z kolei część serii o potężnym pół demonie, który postanawia wspomóc ludzkość w walce o przetrwanie. Tytuł jest pierwszą edycją programu przezn...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?