Hideaki Itsuno pracuje nad Devil May Cry 5?

Słynny deweloper zapowiedział, że w najbliższych 12 miesiącach ujawni swoje kolejne przedsięwzięcie.

@ 03.01.2017, 14:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Hideaki Itsuno pracuje nad Devil May Cry 5?

Hideaki Itsuno, jeden z pracowników firmy Capcom, daje nam delikatnie znać, że pracuje nad zupełnie nowym projektem. Na razie nie wiemy oczywiście z czym mamy do czynienia, ale jeżeli wszystko pójdzie dobrze, konkrety poznamy w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Jeśli chodzi o dotychczasowe osiągnięcia Hideaki Itsuno, jest on odpowiedzialny za trzy odsłony serii Devil May Cry (od dwójki do czwórki), a także całkiem nową markę zwaną Dragon's Dogma. W związku z tym w sieci pojawiły się natychmiast spekulacje na temat tego, że deweloper dłubie przy kontynuacji jednego z dwóch wymienionych cyklów.

W przypadku pierwszej serii, mielibyśmy najpewniej kontynuację Devil May Cry 4 (które dostępne jest także w wersji odświeżonej), ze wszystkimi idącymi za tym rozwiązaniami, zamiast następcy rebootu, DmC: Devil May Cry, opracowanego przez Ninja Theory. W przypadku dwójki Dragon's Dogma najpewniej mielibyśmy więcej tego samego.

Informacja o potencjalnej zapowiedzi pojawiła się na Twitterze. Na chwilę obecną brakuje niestety jakichkolwiek detali, a w związku z tym pozostaje uzbroić się w cierpliwość.


Sprawdź także:
Devil May Cry 4

Devil May Cry 4

Premiera: 08 lutego 2008
PS3, PC, XBOX 360

Devil May Cry 4 to czwarta z kolei część serii o potężnym pół demonie, który postanawia wspomóc ludzkość w walce o przetrwanie. Tytuł jest pierwszą edycją programu przezn...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:45, 03.01.2017
Mi sie wydaje, że prędzej pracuje nad kontynuacją Dragon's Dogma niż DMC. Choć jak mam być szczery obie opcje złe nie są Dumny