Capcom rejestruje domenę Devil may Cry 5; zapowiedź już na E3?

Czy nadchodzące targi E3 przyniosą kolejną odsłonę serii Devil May Cry?

@ 04.06.2018, 19:50
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4, xbox one

Capcom rejestruje domenę Devil may Cry 5; zapowiedź już na E3?

Wnioskując po działaniach firmy Capcom, może się ona przygotowywać do oficjalnej zapowiedzi piątej odsłony serii Devil May Cry. Domena wskazująca na nową część cyklu została zarejestrowana 18 maja, do czego właśnie dokopali się użytkownicy forum ResetERA.

Informację tę zauważono na portalu Whois, na którym można dostrzec wpis mówiący o tym, że rejestracją domeny zajęła się japońska firma GMO Internet, która wcześniej współpracowała z firmą Capcom przy domenach dla takich tytułów, jak Monster Hunter World oraz Resident Evil 7.

Rejestracja domeny nie musi być sama w sobie sygnałem wskazującym na zapowiedź Devil May Cry 5, niemniej Capcom miało w zwyczaju aktualizowanie swoich domen tuż przed oficjalnymi zapowiedziami poprzednich tytułów i właśnie  to uczyniono kilka dni temu, a konkretnie 1 czerwca. Co więcej, aktualizacja objęła także nazwy serwerów domeny, co może oznaczać, że witryna jest szykowana do uruchomienia.

Targi E3 2018, które wystartują już w najbliższy weekend mogą być doskonałą okazją na zapowiedź nowego Devil May Cry. Jeśli to nastąpi, jak najszybciej Was poinformujemy.


Sprawdź także:
Devil May Cry 4

Devil May Cry 4

Premiera: 08 lutego 2008
PS3, PC, XBOX 360

Devil May Cry 4 to czwarta z kolei część serii o potężnym pół demonie, który postanawia wspomóc ludzkość w walce o przetrwanie. Tytuł jest pierwszą edycją programu przezn...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?