Gran Turismo Sport: będą kolejne beta testy i premiera w listopadzie?

Twórca Gran Turismo Sport wypowiada się o testach gry i jej wysokiej jakości.

@ 20.06.2017, 17:40
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Gran Turismo Sport: będą kolejne beta testy i premiera w listopadzie?

Gran Turismo Sport może pojawić się w listopadzie tego roku na PlayStation 4, o czym wspominaliśmy wcześniej. Wtedy ujawniał to brytyjski magazyn o grach Official PlayStation Magazine UK. Teraz zaś jeden z twórców mówi o beta testach przedsięwzięcia.

Na temat projektu wypowiedział się Kazunori Yamauchi, który stwierdził, że jest przekonany o wysokiej jakości Gran Turismo Sport, a zapytany o datę 16 listopada powiedział:

"Nie jestem pewny. Nie wiem nad czym teraz pracują. Jednak jeśli chodzi o jakość, nikt nas nie przebije. Jesteśmy na szczycie. Tego jestem bardzo pewny".

W tym samym czasie wspomniany Yamauchi zaznaczył, że możliwe jest, iż oprócz obecnych, pojawią się jeszcze jedne testy beta. Miałyby być znacznie krótsze, ale jednocześnie zaoferować dostęp do całej zawartości i pojawić się w okolicach października.

Na więcej konkretnych informacji musimy poczekać. Tymczasem przypominamy Wam trailer tytułu zaprezentowany na tegorocznych targach E3.


Sprawdź także:
Gran Turismo Sport

Gran Turismo Sport

Premiera: 17 października 2017
PS4

Gran Turismo Sport to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier wyścigowych, przeznaczonych na konsolę PlayStation 4. Za jej opracowanie odpowiada studio Polyphony ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosremik1976   @   19:59, 20.06.2017
Kaz chyba musiał się uderzyć mocno w głowę jak spadł ze szczytu wydając GT5 i chyba urwał mu się spory kawał filmu.
0 kudosTheCerbis   @   21:31, 20.06.2017
Takie przechwałki nigdy nie są dobre.
0 kudosremik1976   @   22:21, 20.06.2017
Cytat: TheCerbis
Takie przechwałki nigdy nie są dobre.

Najlepsze jest to, że się przechwala i jednocześnie mówi... "Nie jestem pewny. Nie wiem nad czym teraz pracują."
Takie słowa nigdy nie powinny paść w tej rozmowie. Brzmi jakby całkowicie nie miał kontroli nad tym co się dzieje z grą.
0 kudosTheCerbis   @   22:49, 20.06.2017
Dokładnie, też na to zwróciłem uwagę. Jeśli nie wie co mówić to lepiej skończyć wcześniej.