Redfall wciąż nie otrzymało postaci z przepustki sezonowej

Od premiery Redfall minął rok, a niektórzy gracze nadal czekają na bohaterów z pierwszej przepustki sezonowej.

@ 06.05.2024, 13:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Redfall wciąż nie otrzymało postaci z przepustki sezonowej

Redfall było jedną z największych porażek ubiegłego roku. Żeby było gorzej, deweloperzy wciąż nie opublikowali w sieci zawartości pierwszej przepustki sezonowej, dzięki której mieliśmy otrzymać nowych bohaterów. Paczka zwała się Hero Pass, a dostęp do niej miały otrzymać osoby, które kupią droższą wersję gry.

Redfall w wydaniu Bite Back Edition kosztowało $100, czyli ponad 400 złotych. Jeśli zdecydowaliście się na jej zakup, mieliście otrzymać nie tylko podstawową zawartość gry, ale również specjalne, alternatywne ubiory, dodatkowe skórki broni i przystawki dla głównych bohaterów. Prócz tego deweloperzy zapowiedzieli dwa DLC z bohaterami, będącymi częścią przepustki sezonowej.

Paczki z bohaterami miały zadebiutować jakiś czas po premierze, a ostatnie informacje na ich temat pojawiły się w sieci w listopadzie ubiegłego roku. Od tamtej pory nastała cisza i choć twórcy zapowiedzieli kolejne szczegóły w roku 2024, miesiące mijają, a nadal nie wiemy nic. Kiedy się to zmieni? Może podczas czerwcowego Xbox Games Showcase? Nie sposób powiedzieć.

Redfall dostępne jest na PC oraz Xboksach Series X|S. Gdybyście rozważali jego zakup, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji dla blaszaków. Pamiętajcie też, że za darmo zagracie w nie, jeśli macie subskrypcję Game Pass.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   15:48, 06.05.2024
Hi hi. Ktoś dał te 4 stówki? Ja kupię jak będzie za 4 dyszki a to chyba już niedługo, na te DLC za bardzo nie liczę ale może jednak wrzucą. Grze się mocno oberwało ale mnie pasuje taka luzacka strzelanka do straszydeł.