Hideaki Itsuno przypomina o swojej kolejnej grze

Devil May Cry 5, a może Dragon’s Dogma 2? Wciąż niestety nie wiemy.

@ 02.01.2018, 12:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Hideaki Itsuno przypomina o swojej kolejnej grze

Twórca cyklów Devil May Cry oraz Dragon’s Dogma w zeszłym roku zapowiadał, że niebawem podzieli się ze światem detalami na temat swojego kolejnego przedsięwzięcia. Do tej pory na temat projektu nie wiemy niestety nic, ale deweloper przypomina o nim za sprawą krótkiego wpisu na Twitterze.

Hideaki Itsuno postanowił napisać słów kilka na temat swojej kolejnej gry, rozpalając wśród graczy ogień spekulacji. Choć na razie nic nie wiemy na temat tytułu opracowywanego przez wspomnianego dewelopera, z dotychczasowych plotek wynika, że otrzymamy najpewniej Devil May Cry 5 albo Dragon’s Dogma 2.

"Przepraszam, że nie mogłem zaprezentować mojego nowego projektu w zeszłym roku. Proces powstawania jest obecnie w szczycie. Tworzę świetną grę, wyczekujcie więc na nią", napisał Itsuno.

Czekamy oczywiście na więcej szczegółów, a jak tylko się pojawią, nie omieszkamy ich Wam przekazać. Na razie musicie się jednak uzbroić w cierpliwość.


Sprawdź także:
Devil May Cry 4

Devil May Cry 4

Premiera: 08 lutego 2008
PS3, PC, XBOX 360

Devil May Cry 4 to czwarta z kolei część serii o potężnym pół demonie, który postanawia wspomóc ludzkość w walce o przetrwanie. Tytuł jest pierwszą edycją programu przezn...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?