Luigi's Mansion 2 HD na nowym zwiastunie

Nintendo wypuściło efektowny zwiastun Luigi's Mansion 2 HD, przygotowujący nas na klimatyczną przygodę.

@ 06.05.2024, 15:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
switch

Luigi's Mansion 2 HD na nowym zwiastunie

Żywot konsoli Switch dobiega powoli końca, ale Nintendo nadal wspiera platformą nowymi grami. Już niedługo w sklepach zadebiutuje Paper Mario: The Thousand-Year Door, a w czerwcu otrzymamy Luigi's Mansion 2 HD, którego zwiastun pojawił się właśnie w sieci.

Luigi's Mansion 2 HD, jak sama nazwa wskazuje, jest remakiem klasyka sprzed lat. Deweloperzy nie tknęli opowieści oraz ogólnych założeń rozgrywki, ale zmienili nie do poznania oprawę wizualną. Jest ona współczesna, kolorowa, pełna szczegółów - naprawdę dopieszczona.

Wracając na moment do fabuły i rozgrywki, w Luigi's Mansion 2 HD wcielamy się w tytułowego Luigiego, a miejsce akcji to Evershade Valley. To właśnie tam przemierzymy kilka różnych nawiedzonych posiadłości w celu odnalezienia Mrocznego Księżyca, który został zniszczony przez Króla Boo.

Jeśli czekacie na debiut Luigi's Mansion 2 HD, koniecznie zerknijcie na poniższe wideo i pamiętajcie, że premierę gry zaplanowano na 27 czerwca. Grać będziemy wówczas oczywiście wyłącznie na Switchu.


Sprawdź także:
Luigi's Mansion 2

Luigi's Mansion 2

Premiera: 20 marca 2013
DS3

Luigi's Mansion 2, w Stanach znane jako Luigi's Mansion: Dark Moon, to kontynuacja kultowej gry z 2001 roku, która ukazała się na konsoli GameCube. Ponownie wcielamy s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLabrio   @   17:42, 06.05.2024
Ze sie ludziom jeszcze nie przejadly te Mario