Friday the 13th: The Game - pierwsze fragmenty rozgrywki

W sieci pojawiły się pierwsze fragmenty z growej adaptacji filmu Friday The 13th.

@ 16.11.2015, 12:59
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Friday the 13th: The Game - pierwsze fragmenty rozgrywki

W sieci pojawił się materiał filmowy z wersji alpha Friday The 13th The Game, bazującego na licencji znanego, amerykańskiego horroru "Piątek Trzynastego".

Tytuł tworzą pracownicy firmy Gun Media. Pragną oni przebić się z nim do mainstreamu elektronicznej rozrywki, idąc za przykładem świetnie ocenianego i lubianego przez graczy Until Dawn. Wzorem tegoż tytułu chcą oni stworzyć wirtualny horror z elementami przygodowymi. Niestety, aby projekt się powiódł, musi zostać sfinansowany przez samych graczy  - na popularnym Kickstarterze. Za pomocą akcji udało się uzbierać dodatkowo 700 tysięcy dolarów i to właśnie po części dzięki tym pieniądzom wprowadzono nowe elementy, postaci oraz animacje (sekwencje) wykańczania wrogów przez samego Jasona.

Tytuł wygląda całkiem dobrze, a twórcy zdecydowali się opublikować pierwszy gameplay z bardzo wczesnej wersji, aby pokazać nad czym pracują i co udało się już osiągnąć. Pomysł zabawy, dodatkowo z asynchronicznym trybem multiplayer, całkiem dobry i warto się mu przyglądać, co będziemy robić na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?