Friday the 13th: The Game (PC) - okladka

Friday the 13th: The Game (PC)

Premiera:
26 maja 2017
Premiera PL:
26 maja 2017
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Friday the 13th: The Game (PC)
DevMat @ 22:06 16.11.2015
"DevMat"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Friday the 13th: The Game to produkcja przygodowa nawiązująca do kultowego już horroru z lat 80. ubiegłego stulecia - Piątek Trzynastego. Za jego opracowanie odpowiada studio Gun Media. Twórcy fundusze na projekt zebrali dzięki pomocy kampanii crowdfundingowej i użytkowników Kickstartera.

Historia przenosi nas do dobrze znanego miejsca - Crystal Lake. To właśnie nad tym jeziorem przebywa grupa znajomych, chcąca dobrze spędzić weekend z dala od codziennego życia. Wyprawa jednak szybko zamienia się w koszmar, gdy okazuje się, że po lesie grasuje psychopatyczny morderca. Od teraz każda sekunda to walka o życie.

Mechanika rozgrywki oparta została na asynchronicznym trybie multiplayer. Oznacza to, iż w zabawie może brać udział maksymalnie osiem osób, gdzie jeden z graczy wciela się w mordercę - Jasona Voorheesa. Jego zadaniem jest ciche przechadzanie się po lesie i zaatakowanie w odpowiednim momencie, gdy ofiara się tego nie spodziewa. Wśród jego umiejętności znalazły się bardzo brutalne formy zakończenia życia jednego z bohaterów. Fani cyklu na pewno rozpoznają nie jeden z końcowych ataków Jasona, ale też spotkają kilka nowych, zaprojektowanych przez twórców.

Gracze wcielający się natomiast w wczasowiczów mają za zadanie jak najdłuższe utrzymanie się przy życiu. Ich rola nie ogranicza się jednak tylko do ucieczki przed psychopatą. Łącząc swoje siły są bowiem w stanie pokonać mordercę.

PEGI: Od 18 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?