Friday the 13th: The Game z premierą pod koniec maja

Wersja premierowa bez obiecanej kampanii fabularnej.

@ 22.04.2017, 12:53
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Friday the 13th: The Game z premierą pod koniec maja

Studio Gun Play poinformowało o finalnej dacie premiery Friday the 13th: The Game. Produkcja ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One za trochę ponad miesiąc, a konkretniej - 26 maja.

Dobre pół roku temu twórcy informowali o opóźnieniu premiery, tłumacząc to chęcią rozbudowania tytułu o kampanię fabularną, bez której gra miałaby być "niekompletna". Finalnie okazuje się, że na sklepowe półki trafi wybrakowana wersja, bowiem dostępny będzie jedynie tryb multiplayer, który jest jednak głównym rdzeniem produkcji. Twórcy nie podają kiedy dokładnie będziemy mogli ograć kampanię fabularną, ale stosowna aktualizacja ma zostać opublikowana jeszcze w tym roku.

W trybie sieciowym zmierzymy się na trzech mapach (kolejne mają być dodane w późniejszym terminie), gdzie jeden gracz wcieli się psychopatycznego mordercę Jasona Voorheesa, a pozostałe siedem osób będzie musiało ze sobą współpracować w celu przeżycia i przechytrzenia oprawcy. W tym celu skorzystają z rozmaitych pułapek czy też podstawowych broni, jak np. kij bejsbolowy, ale liczyć się będzie przede wszystkim wzajemna współpraca. Jason z kolei może eksterminować swoje ofiary na rozmaite, coraz to bardziej brutalne sposoby, niczym w filmowym pierwowzorze.

Twórcy obiecują dobry balans dla obu stron, a podstawowych mechanik będziemy mogli się nauczyć w trakcie rywalizacji z botami.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?