Premiera Friday the 13th: The Game opóźniona do przyszłego roku, gra dostanie jednak kampanię dla jednego gracza

Debiut kontrowersyjnego survivalu przesunięty został z tegorocznej jesieni, na przyszłoroczną zimę. Twórcy chcą oddać w ręce graczy więcej zawartości.

@ 14.10.2016, 14:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Premiera Friday the 13th: The Game opóźniona do przyszłego roku, gra dostanie jednak kampanię dla jednego gracza

Friday the 13th: The Game miało zadebiutować jeszcze w tym roku. Mimo że premierę opóźniono do roku przyszłego, jest także pewien pozytywny akcent. Jak się bowiem dowiedzieliśmy, produkcja otrzyma pełnoprawną kampanię dla jednego gracza.

Informacja o opóźnieniu debiutu Friday the 13th: The Game dociera do nas od dewelopera, studia Gun Media. Jego ekipa stwierdziła, że bez wątku fabularnego, projekt nie jest w kompletny i postanowiła dać sobie nieco dodatkowego czasu, aby go opracować.

Co ciekawe, gra nie trafi do sprzedaży jako jedna paczka. Najpierw, z początkiem przyszłego roku, dostaniemy moduł wieloosobowy. Później, latem, pojawi się aktualizacja, która doda kampanię dla jednego gracza oraz kontrolowane przez sztuczną inteligencję boty.

Najwcześniej do zabawy dołączą osoby, które zdecydowały się wspomóc finansowo deweloperów. Dla nich planowane są beta testy - ruszą one jeszcze w tym roku. Każdy wspierający dostanie klucz dla siebie oraz cztery dodatkowe dla znajomych.

"Pierwsze co ludzie przeczytają, to opóźnienie. Chcemy aby wszyscy wiedzieli, że podjęcie decyzji o opóźnieniu nie było łatwe, ale zdaliśmy sobie sprawę z tego, że zalety przeważają nad wadami. Czytaliśmy codziennie, że kampania dla jednego gracza oraz grywalny Tommy Jarvis są czymś czego pragną gracze i nie mogliśmy tego zignorować", stwierdził szef studia, Wes Keltner.

"Po uzyskaniu finansowanie, chcemy Wam powiedzieć jak wyglądają sprawy i że robimy tę grę jeszcze większą. To ssie, że jest opóźnienie, ale oczekiwanie nie będzie zbyt długie, a dzięki niemu fani dostaną więcej".

Osoby, które złożyły zamówienie na grę dostaną tryb dla jednego gracza bez dodatkowych opłat. Pozostali będą musieli niestety zapłacić za niego dodatkowe $10, czyli cena gry wzrośnie z 30 do 40 zielonych. Jeśli chodzi o wydanie pudełkowe, koszt jego zakupu to $60.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   22:05, 16.10.2016
W tym przypadku ludzie, którzy wsparli finansowo twórców raczej nie mają powodu na narzekanie z powodu opóźnienia Puszcza oko