Humble 2K Bundle - The Bureau: XCOM Declassified i The Darkness II za dolca? Czemu nie!

Humble Bundle znów wystartowało! Tym razem przygotowano równie ciekawą propozycję, jak miało to miejsce w przypadku edycji z grami dedykowanymi platformie Origin, z tą różnicą, że promocję sygnuje firma 2K Games! Za symbolicznego dolara otrzymasz: ● BioShock; ● The Bureau: XCOM Declassified; ● The Darkness II.

@ 08.07.2014, 22:19
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Humble 2K Bundle - The Bureau: XCOM Declassified i The Darkness II za dolca? Czemu nie!

Humble Bundle znów wystartowało! Tym razem przygotowano równie ciekawą propozycję, jak miało to miejsce w przypadku edycji z grami dedykowanymi platformie Origin, z tą różnicą, że promocję sygnuje firma 2K Games!

Za symbolicznego dolara otrzymasz:

BioShock;
The Bureau: XCOM Declassified;
The Darkness II.

Wpłacają aktualnie panującą średnią (na ten moment 5,5 dolarów):

BioShock 2;
Mafia II;
Spec Ops: The Line;
Więcej gier, które zostaną dodane po tygodniu trwania promocji.

20 dolarów zapewni także:

XCOM: Enemy Unknown;
BioShock: Infinite.

Sami widzicie, Humble 2K Bundle prezentuje się niezwykle bogato! Sprawdzajcie opcję ze średnią, wszak jest nadzieja na dużo więcej dobrych gier, które zostaną dodane później. Wpłacając symbolicznego dolara nie doczekacie się ich.

Sprawdź także:
BioShock

BioShock

Premiera: 21 sierpnia 2007
PC, PS3, XBOX 360, MOB, PSV

BioShock to duchowy spadkobierca legendarnych System Shocków - kapitalnych miksów horroru, pierwszoosobowej strzelanki i RPG, które pod wieloma względami zrewolucjonizowa...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoszvarownik   @   08:45, 09.07.2014
Kupiłem dla The Bureau, mogę oddać komuś BioShocka i Darksiders 2. Chce ktoś?
0 kudosFox46   @   11:20, 09.07.2014
Gry średnie, mogły by być lepsze ale lepszy rydz niż nic.
0 kudosMicMus123456789   @   14:01, 09.07.2014
Gry średnie? Teraz to dałeś do pieca.

Kupiony zestaw podstawowy Uśmiech
0 kudosgeass   @   10:09, 11.07.2014
Oferta jest świetna, ale tylko dla tych którzy nie mieli okazji wcześniej już tych tytułów ograć. Ja np. większość gier z tego już posiadam i dla samego Spec Ops nie za bardzo się mi opłaca. Problem z tego typu bundlami jak ten, Origina, WB czy Deep Silver polega na tym, że ciężko się paradoksalnie powymieniać za duble/niechciane gry z paczki. W przypadku "słabszych" bundli jest dużo chętnych na te tytuły, bo interesuje ich jedna gra i nie chcą kupować całej paczki. Tutaj są same duże tytuły więc praktycznie jak ktoś tych tytułów nie ma, nawet nie ma się nad czym zastanawiać. Na takim Steamgits do dzisiaj ludzie mają problem z pozbyciem się np. Dead Space, Mirror's Edge, Mortal Kombat Kollection, Batman itd. a nikt mi nie wmówi że to gry słabe i nikt ich nie chce.
Dodaj Odpowiedź