Uncharted: Legacy of Thieves Collection (PS5) - okladka

Uncharted: Legacy of Thieves Collection (PS5)

Premiera:
28 stycznia 2022
Premiera PL:
28 stycznia 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Uncharted: Legacy of Thieves Collection (PS5)
Materdea @ 16:37 16.09.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 33h 43min

+ czaswięcej

Uncharted: Legacy of Thieves Collection to pakiet zremasterowanych dwóch ostatnich przygodowych gier akcji z serii Uncharted od studia Naughty Dog - Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Odświeżeniu uległa wyłącznie grafika, a autorzy - studio Naughty Dog - postanowili zostawić mechanikę w spokoju.

Fabuła Uncharted: Legacy of Thieves Collection prezentuje finał opowieści podróżnika Nathana Drake'a - te poznajemy w "czwórce". Zaginione Dziedzictwo to dodatek, w którym wydarzenia rozgrywają się po napisach końcowych z Kresu Złodzieja. Główną bohaterką jest tam znana z poprzednich gier z serii Uncharted Chloe Farazer - a towarzyszy jej Nadine Ross.

Rozgrywka Uncharted: Legacy of Thieves Collection odzwierciedla to, co posiadacze PlayStation 4 mogli przetestować w momencie, gdy obie gry z tego pakietu ukazywały się na rynku - na potrzeby remastera postanowiono odświeżyć wyłącznie oprawę wizualną, dodając nieco ostrzejsze tekstury, rozdzielczość 4K oraz płynność na poziome 60 klatek na sekundę.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Uncharted: Legacy of Thieves Collection (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?