The Riftbreaker (PC) - okladka

The Riftbreaker (PC)

Premiera:
14 października 2021
Premiera PL:
14 października 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Riftbreaker (PC)
Dirian @ 23:44 12.09.2021
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Riftbreaker to gra akcji z elementami tower defense. Za produkcję tytułu odpowiada Exor Studios, deweloper z Polski.

W The Riftbreaker gracze wcielają się w postać Ashley S. Novak – jedną z tytułowych Riftbreakerów – elitarnych żołnierzy, łączących w sobie cechy naukowca i komandosa. Bohaterka korzysta ze specjalnej mecha-zbroi, w której przekracza bezpowrotnie portal prowadzący na planetę Galatea 37 w odległych krańcach Drogi Mlecznej. 

Głównym celem jej misji jest ustanowienie bazy, ponowne otwarcie szczeliny czasoprzestrzennej na Ziemię i dalsza kolonizacja planety. Mecha-zbroja, którą Ashley nazywa 'Mr. Riggs' jest w stanie przetrwać w nawet najsurowszych warunkach. Zapewnia też wszystkie narzędzia niezbędne do budowy bazy, pozyskiwania surowców, zbierania próbek oraz, oczywiście, walki.

Akcja gry ma miejsce na odległej planecie Galatea 37, porośniętej bujną, egzotyczną i nieznaną roślinnością. Przetrwanie w tych trudnych warunkach możliwe jest wyłącznie dzięki użyciu Mr. Riggs-a. Akcję obserwujemy z rzutu izometrycznego. Rozgrywka polega głównie na eksploracji planety, walce z napotkanymi przeciwnikami, wydobywaniu surowców, a następnie rozbudowie naszej bazy. Konieczna będzie nie tylko inwestycja w infrastrukturę naukowo-wydobywczą, ale też budowa umocnień, które pozwolą obronić bazę przed licznymi atakami przeciwników. Będziemy stawiać nie tylko mury, ale też rozmaite bramy, wieżyczki obronne czy barykady.

Mr Riggsa z kolei można wyposażyć w potężnie bronie i przedmioty użytkowe, dające mu nowe umiejętności. Zbroja dysponuje bardzo urozmaiconym arsenałem, od klasycznych karabinów, poprzez działka czy miotacz ognia. 

The Riftbreaker silnie stawia na rozwój nowych technologii i crafting, w efekcie czego konieczne będzie stałe eksplorowanie planety w poszukiwaniu nowych surowców, niezbędnych do dalszych badań.

Wymagania: Twórcy gry The Riftbreaker ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z The Riftbreaker (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?