Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko's Choice (PC) - okladka

Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko's Choice (PC)

Premiera:
06 grudnia 2021
Premiera PL:
06 grudnia 2021
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko's Choice (PC)
zubal22 @ 01:19 24.12.2021
Filip "zubal22" Sudoł

Śr. długość gry: 10h 0min

+ czaswięcej

Aiko's Choice to samodzielny dodatek do wydanej w 2016 roku strategicznej gry czasu rzeczywistego Shadow Tactics: Blades of the Shogun, za którego stworzenie odpowiada studio Mimimi Productions.

Rozszerzenie koncentruje się na jednej z głównych bohaterek podstawowej gry - znakomitej Kunoichi Aiko, która jest mistrzynią kamuflażu i potrafi odwracać uwagę przeciwników przebrana za gejszę. Dziewczyna była przekonana, że jej dawne życie jest przeszłością, jednak nagłe pojawienie się jej dawnej sensei wymusza na niej wyruszenie w kolejną niebezpieczną wyprawę. Rusza w nią wraz z przyjaciółmi, a celem jest polowanie na demony z przeszłości.

Podobnie jak w Shadow Tactics: Blades of the Shogun, w DLC Aiko's Choice przejmujemy kontrolę nad grupą zdolnych zabójców, w tym wspomnianą Aiko, i przekradamy się w cieniu pomiędzy dziesiątkami wrogów wykorzystując przy tym zarówno umiejętności naszych bohaterów, jak i elementy otoczenia. Produkcja - podobnie jak oryginał - pozwala graczowi na wykorzystanie przeróżnych taktyk, a to czy przejdziemy przez misje bezkrwawo czy w towarzystwie śmierci zależy wyłącznie od nas i naszych umiejętności taktycznych.

Wymagania: Twórcy gry Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko's Choice ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko's Choice (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?