Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei - znamy datę premiery na PC

Przygody Nathana Drake'a trafią na blaszaki już za niecałe dwa miesiace.

@ 25.04.2022, 14:46
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei - znamy datę premiery na PC

Firma Sony już wcześniej potwierdziła, że Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei będzie kolejnym dużym tytułem (a w zasadzie to tytułami, bo pakiet zawiera dwie gry), który zostanie przeniesiony z konsol PlayStation na PC. Dziś wreszcie poznaliśmy datę wydania pakietu na blaszakach.

Recenzja
Mieliśmy okazję zrecenzować Kolekcję Dziedzictwo Złodziei w wersji na PlayStation 5.

Terminu nie zdradziło co prawda Sony, ale sklep Epic Games. Włodarze platformy poinformowali, że tytuł zostanie włączony do ich oferty już 20 czerwca. Co ciekawe, wcześniej donoszono o połowie lipca - tak wynikało z wpisu w bazie SteamDB, strony zbierającej informacje na temat gier z oferty platformy Steam.

W każdym razie, gra trafi na PC nieco szybciej, więc są to dobre nowiny. Tytuł nie będzie oczywiście ekskluzywny dla Epic Games Store, kupimy go także m.in. na Steamie. Ceny póki co nie podano - wersja na PS5 kosztuje 219 zł.

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei zawiera gry Uncharted 4 oraz samodzielny dodatek Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Obie gry zostały pierwotnie wydane na PlayStation 4. W pakiecie odświeżono nieco oprawę wizualną, a także podbito rozdzielczość i ilość wyświetlanych klatek.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?