Film Uncharted w pierwszy weekend zarobić może ponad 70 milionów dolarów

Film na podstawie serii marki Uncharted w pierwszy weekend ma zarobić aż 70 milionów dolarów.

@ 17.02.2022, 09:40
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Film Uncharted w pierwszy weekend zarobić może ponad 70 milionów dolarów

Film na podstawie serii gier Uncharted pojawi się w światowych kinach w ten weekend. Analitycy oczekują, że poradzi sobie on bardzo dobrze.

Z najnowszych doniesień wynika, że produkcja, w której występuje Tom Holland jako Nathan Drake i Mark Wahlberg jako Sully, ma przynieść w ten weekend 70 milionów dolarów lub więcej na całym świecie.

Film został już pokazany na kilku międzynarodowych rynkach i zarobił ponad 20 milionów dolarów z takich miejsc, jak Wielka Brytania, Rosja i Hiszpania. W ten weekend premiera rozszerzy się na inne rynki, jak Francja, Korea, Australia, Niemcy, Włochy, Meksyk, Brazylia, Japonia i Norwegia.

W Stanach Zjednoczonych oczekuje się, że Uncharted zarobi około 27 milionów dolarów od piątku do niedzieli i 30 milionów dolarów w czterodniowy długi weekend z okazji Dnia Prezydenta. Film kosztował podobno 120 milionów dolarów jeszcze przed kosztami marketingu, a zatem powinien zwrócić się całkiem szybko.

Oprócz Hollanda i Wahlberga w obrazie występują Antonio Banderas jako złoczyńca Moncada i Sophia Ali jako Chloe Frazer. Film został napisany przez scenarzystów Iron Mana: Arta Marcuma i Matta Hollowaya, a reżyserował go Ruben Fleischer, reżyser Zombieland i Venom. Co ciekawe, twórca już teraz puszcza oczko do fanów i zapowiada, że filmowa wersja Jak & Daxter może być jego kolejnym filmem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?