Znamy datę premiery Uncharted: Legacy of Thieves Collection na PC?

Poznaliśmy prawdopodobnie właśnie datę premiery komputerowej wersji Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Do debiutu dojdzie w tegoroczne wakacje.

@ 17.03.2022, 10:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Znamy datę premiery Uncharted: Legacy of Thieves Collection na PC?

Do sieci wyciekła data premiery Uncharted: Legacy of Thieves Collection na PC. Nie jest ona oczywiście oficjalna, ale wszystko wskazuje na to, że realna. Jak wszystko pójdzie dobrze i nie dojdzie do żadnych dodatkowych opóźnień, w przygody Nathana Drake'a na blaszakach zagramy w lipcu.

Za przeciek odpowiada ekipa SteamDB. Wypuściła ona do sieci prawdopodobną datę premiery Uncharted: Legacy of Thieves Collection, która pojawiła się w bazie danych serwisu. Z informacji wynika, że zagramy dokładnie 15 lipca bieżącego roku. Jako że to piątek, termin jest jak najbardziej prawdopodobny.

Co ciekawe, data premiery Uncharted: Legacy of Thieves Collection nie jest jedyną, jaka wyciekła. W ten sam sposób dowiedzieliśmy się, że Scorn powinno trafić do sprzedaży 7 października, w Test Drive Unlimited Solar Crown zagramy 22 września, a w Sniper Elite 5 dokładnie 26 maja. Wszystkie te terminy nie zostały jednak oficjalnie potwierdzone, a zatem warto się jeszcze nie emocjonować.

Jeśli rozważacie zakup Uncharted: Legacy of Thieves Collection, pamiętajcie, że jest ono dostępne także na PlayStation 5. Na naszych łamach przeczytacie jego recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?