Company of Heroes 3 (PC) - okladka

Company of Heroes 3 (PC)

Premiera:
23 lutego 2023
Premiera PL:
23 lutego 2023
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (4)

Opis Company of Heroes 3 (PC)
Materdea @ 12:25 15.09.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 33h 2min

+ czaswięcej

Company of Heroes 3 to trzecia część serii gier strategicznych czasu rzeczywistego poświęcona wydarzeniom II wojny światowej. Za produkcję odpowiadają autorzy dwóch poprzednich odsłon - studio Relic Entertainment.

W Company of Heroes 3 gracz przenoszony jest na śródziemnomorski front II wojny światowej - trafiamy do charakterystycznych miejsc od Włoch po Afrykę Północną.

Rozgrywka Company of Heroes 3 to nadal RTS, czyli strategia czasu rzeczywistego. Gracz w kampanii fabularnej prowadzony jest pomiędzy kolejnymi misjami i miejscówkami, realizując z góry wyznaczone cele. Nowością jest aktywna pauza (dostępna tylko w trybie dla pojedynczego gracza), która pozwoli zapanować nad chaosem bez konieczności wykonywania panicznych ruchów.

W CoH 3 zmienił się ogólny koncept na prowadzenie batalii: w tej części wprowadzono nieco bardziej sandboksowy model, w którym walka trwa nieustannie, pole bitwy nie przerywane jest z powodu ukończenia zadania. Gracze cały czas zarządzają dostawami, rozmieszczają jednostki, organizują naloty - wszystko to na mapie przypominającej serię Total War. Ogromna lokacja będzie zmieniać się pod wpływem naszych działań, a my te ewolucję będziemy obserwowali na bieżąco.

Company of Heroes 3 poza trybem singleplayer oferuje również rozbudowany moduł wieloosobowy.

Wymagania: Twórcy gry Company of Heroes 3 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Company of Heroes 3 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   16:24, 07.11.2022
Jak jest aktywna pauza to dodaję do listy życzeń.. Uśmiech