Company of Heroes 3 (Xbox X/S) - okladka

Company of Heroes 3 (Xbox X/S)

Premiera:
30 maja 2023
Premiera PL:
30 maja 2023
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Company of Heroes 3 (Xbox X/S)
Materdea @ 11:33 29.12.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 36h 31min

+ czaswięcej

Company of Heroes 3 to trzecia część serii gier strategicznych czasu rzeczywistego poświęcona wydarzeniom II wojny światowej. Za produkcję odpowiadają autorzy dwóch poprzednich odsłon - studio Relic Entertainment.

W Company of Heroes 3 gracz przenoszony jest na śródziemnomorski front II wojny światowej - trafiamy do charakterystycznych miejsc od Włoch po Afrykę Północną.

Rozgrywka Company of Heroes 3 to nadal RTS, czyli strategia czasu rzeczywistego. Gracz w kampanii fabularnej prowadzony jest pomiędzy kolejnymi misjami i miejscówkami, realizując z góry wyznaczone cele. Nowością jest aktywna pauza (dostępna tylko w trybie dla pojedynczego gracza), która pozwoli zapanować nad chaosem bez konieczności wykonywania panicznych ruchów.

W CoH 3 zmienił się ogólny koncept na prowadzenie batalii: w tej części wprowadzono nieco bardziej sandboksowy model, w którym walka trwa nieustannie, pole bitwy nie przerywane jest z powodu ukończenia zadania. Gracze cały czas zarządzają dostawami, rozmieszczają jednostki, organizują naloty - wszystko to na mapie przypominającej serię Total War. Ogromna lokacja będzie zmieniać się pod wpływem naszych działań, a my te ewolucję będziemy obserwowali na bieżąco.

Company of Heroes 3 poza trybem singleplayer oferuje również rozbudowany moduł wieloosobowy.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?